Zanedbané ženy - matky na materskej

15. sep 2023

V poslednej dobe si dosť všímam zanedbané ženy - matky na materskej. Niektoré akoby rovno z postele išli s dieťaťom von. Neupravené, strapaté, mastné vlasy, špinavé oblečenie. Nevravim, že ja som ako z katalógu. Mam aj kilá navyše ale aspoň si umyjem vlasy, pripadne si dám suchý šampón a trocha sa primalujem, nech po ťažšej noci vyzerám aspoň trošku zdravo. Čisté oblečenie je základ. Ale niektoré naozaj… fakt musia chodiť s mastnou hlavou v drdole (áno vidno to) a v špinavom oblečení? Toto je základ, nevravim že musia tie ženy chodiť vymaľované, ale dobre, keď už si pri malom dieťati nestihnem umyť vlasy, tak si aspoň kúpim suchý šampón a dám si čisté oblečenie a antiperspirant… ešte že niektoré majú najnovšie modely kocikov, ktoré pod 1000€ nejdu.
Niektoré určite poviete že som povrchná, budete argumentovať tým, že oni sa venujú veľa deťom, ale naozaj…. Uznajte veď umyť si vlasy/dať si suchý šampón a trocha sa upraviť je otázka možno 10tich minút… 🙄

regina22
15. sep 2023

Asi je to nový trend matiek, ja by som to neriesila

dzulli1980
15. sep 2023

Máš deti? ... ak nie, to tento Tvoj povýšenecký a súdiaci status "vysvetľuje".

dada558
15. sep 2023

Ja by som to tiež neriešila lebo s tým nič nespravis. Bohužiaľ, ľudia sú rôzny. Nikdy nebudú taký, ako by sme si priali.

1234321
15. sep 2023

Mna by zaujimalo prečo ťa to trápi :D niekomu sa nemusí zdať to, že máš kila navyše napríklad 🤦‍♀️😅😅😅 niekto radšej cvičí, venuje sa sebe aby dobre vyzeral a niekto ohovára, stará sa do druhých a radšej rieši iných ako seba. Hádaj v ktorej skupinke si ty.

sima338
15. sep 2023

ja si to teda ešte viac ako u mamičiek všímam u mladých báb od 15 do cca 25, kedy by som tipla, že sa budú najviac o seba starať a chcieť mať všetko tip top

deti95060810
15. sep 2023

neuveríš.. ale tento týždeň som sa bývalej spolužiačke zo zš pozdravila dobrý deň...ona sa nato tak troška divne zasmiala, ale ja som sa ospr. a povedala ahoj...
čo povedať, vyzerá ako vyzerá...som myslela že to je nejaká pani vo veku 65 r.

dadis
15. sep 2023

Preco niektori maju potrebu riesit inych 🙄..ty si kolkokrat tento tyzden cvicila? zjedla si dost vlakniny? okna mas umyte? to je uplne ten isty lvl riesenia zivota druhych..nestaraj sa..

mandzula
15. sep 2023

A ako ta tie ich mastne hlavy ovplyvnuju? Tipujem, ze presne tak isto, ako ich tvoje kila navyse.

autor
15. sep 2023

@dzulli1980 áno, mam deti

0silvia0
15. sep 2023

A touto diskusiou zmiznu z ulic mastne drdoly? Ze porozoberame, rozhorcime sa nad mastnymi drdolmi zanedbanych zien a co dalej?
Ja si tiez kadeco vsimnem v uliciach, ale no co uz?

jan510
15. sep 2023

ja neviem ale ja ked idem do mesta, na turistiku, na vychadzku vobec si nevsimam kto ma co oblecene a kto ako vyzera....Neviem, ale neporovnavas sa tak trochu s inymi ludmi? A nemas pocit ze musis s nimi superit v atraktivite? Ked si tak vsimas ine matky, zeny....ved nech idu ako chcu ak im to nevadi.

dzulli1980
15. sep 2023

Máš deti, si dokonale upravená, oblečená, no máš kilá navyše ... mnohým povrchným ľuďom, áno, takým povrchným ako Ty, tie kilá navyše vadia ... nesúď, lebo budeš súdená ...

lucka_ke
15. sep 2023

mne viac vadí obezita mladých ľudí ako mastné vlasy... ani nie, že vadí, ale desí ma ako pribúdajú počty obéznych vrátane malých detí, budeme národ chorých ľudí ak sa s tým nezačne niečo robiť

katka2602
15. sep 2023

Prečo teba trapi to, ako chodí oblečená iná žena? Nerozumiem, staraj sa o seba ako chodíš oblečená ty a buď so sebou spokojná a nerieši cudzie ženy-matky. A teda ja osobne som ešte ani jediný krát nestretla matku ktorá by mala špinavé veci, práve naopak mnohokrát boli oblečené až veľmi pekne, škoda toho oblečenia do piesku s dieťaťom.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. sep 2023

@1234321 ale ja mam navyše možno 5kg, to je zanedbatelne. Ale viem že ich mam. Ja cvicim, stravujeme sa zdravo celá rodina. A dokonca sa venujem aj deťom. A stihne si umyt aj vlasy a dokonca sa aj upraviť

nikolca
15. sep 2023

Možno tie maminy s mastnymi vlasmy poukazuju na teba ta tučna by mohla schudnuť🤣🤣🤣🤣

autor
15. sep 2023

@sima338 presne, toto aj ja si všímam

1234321
15. sep 2023

No vidíš, ja keby som mala o 5 kil viac tak by som sa hanbila 😄 nestaraj sa do druhých 🙂 bude sa ti lepšie dýchať

pleja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diewcatqoo
15. sep 2023

Blahoslaveni ti, ktorym je uplne u prdele, ci ma Anca odvedla umyte vlasy alebo obnosene tricko 🙄

autor
15. sep 2023

@dadis cvičím pár krát do týždňa, stravujem sa zdravo. Tak isto mam aj doma čisto a cez okná vidno 😂 Stačí?
Stíham všetko

nikolca
15. sep 2023

Nechapem tento prispevok ty barbina dokonala🤣🤣🤣

autor
15. sep 2023

@mandzula tak tie mastné vlasy sú určite viac nechutne, ako tých mojich pár kg navyše. Úprimne, mastných vlasov sa zbavýš skôr, ako prebytočných kíl. Takže tu nie je o čom.

autor
15. sep 2023

@nikolca a ty si barbina s mastnou hlavou ?

mandzula
15. sep 2023

@autor ide o princip - ako to teba ovplyvnuje?

klip0
15. sep 2023

Tieto probleeemy 🙄🙄🙄🙄

zuzi0911
15. sep 2023

Ja si na takéto nepotrpia a som rada,že ani môj muž ...
Mám 5m synčeka. Keď už je že napr brutálne nervózny a potrebujem ho uspat tak idem von aj s os*atou ritou a je mi to fuk. .. občas vybehnem aj mimo uspavania len tak ako som doma varila atď ...som nevedela ,že to môže niekomu vadiť ...ale tak mne je jedno čo si kto o mne pomyslí ...ja sa cítim dobre a tebe ak nerobí dobre pohľad mňa sa nedivaj 😉

autor
15. sep 2023

@1234321 a s mastnou hlavou a zakydaná by si sa nehanbila? A s +20kg?

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
15. sep 2023

Ďalšia povrchna zenska, ktorá nemá nič iné na práci, len riešiť iných ľudí 🤦‍♀️ najprv "problém" pepco oblečenie a teraz toto 🙄