Túžba po treťom dieťati

15. apr 2022

Baby mali ste tiež po dvoch deťoch niekde v kútiku duše túžbu este po.jednom?

Mame dve deti, mladšie ma 9m. ..obe su úžasné, teda staršie uz ma.4r a dava nam zabrať ,vzdor a tvordohlavost ale aj tak je to poklad. No a mladšie je moje mojkatko , úžasné dieťa usmievavé
. Takže doma je to taká polhodka,no ale k veci--> stále v kútiku duše mám víziu,zeby sme este mohli skúsiť jedno, nie teraz hned,no do budúcna.chcem si teráz užiť bábätko, keďže aj kojim a tak.. no myslela som si ze 2 nám budú bohato stačiť aj kvôli tehotenstvu a pôrodu ( na to aa veru necítim) no stále mam v hlave,zeby s este riskla jedno. Muž na mna kuka ako na idiota keď srandujem o ďalšom. Ževraj uxz nechce.. lenže nechcel ani druhé a prelomilo sa to v ňom 😃

Ako.ste to mali s 3,4dietatkom? Náhoda alebo ste dotoho šli se vsim vsudy?

pininka1
15. apr 2022

Ani moj nechcel tretie, branil sa neskutocne, hoci ja som mu od zaciatku vravela ze chcem viac deti. Nakoniec sa nam smyklo a mame po dvoch chlapcoch dcerku. Doslova za odmenu. A moj muz kade chodi tam kazdemu vravi aby mal tri deti. Pre mna to bol splneny sen, hoci rozdiel medzi detmi mame vacsi, kazde som si uzila.

miadi
15. apr 2022

Ak tvoj muz nie je ako tento.. Aby si tak nedopadla.. Hlavne by mal chciet aj on. Alebo ked sa postasti nahodou.. len by mal byt dobry otec tym 2 co mate nez skocis do 3 a zrazu zistis ze si na vsetko sama.

https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/manzelske-povinnosti-2/?page=6#post-84814236

deti95060810
15. apr 2022

my sme neplánovali deti... máme spolu 3 dievčatá...plus ja z predch manž.

euka210
15. apr 2022

My sme po druhom este tretie chceli, no trochu neskor ze po 3r, lebo prvi 2 mali 2r rozdiel...ale neplanovane prislo skor...ale kvoli mojim problem asi dobre tak, lebo neskor by asi nebolo. Aj 4.by sme brali nebyt mojich zdravotnych problemov.

jaga18
15. apr 2022

U nás to bolo naopak. On chcel, ja nie. Potom sa to aj vo mne nejak zlomilo, veľmi som opäť túžila po mimiku, keď mali deti už 10 a 15 rokov. Zadarilo sa a do tretice sa narodil drobec keď mali starší 16 a 21 😂

andrejka1974
15. apr 2022

Tak u nás sme obaja chceli tretí prišiel síce neplánovane o pol roka skôr ale zvládli sme to starší mal 6 a pol,mladší 2 a pol a po treťom sme túžili po rokoch po ďalších a tak po 8 a pol roku od tretieho prišla prvá dcérka a po tri a pol roku po nej ďalšia takže teraz mám veľkú rodinku vo veku 28,24,22,13,10