Som zúfalá z nekonečnej starostlivosti o 3 deti

31. máj 2023

Som zúfalá z nekonečnej starostlivosti o 3 deti sama a manželovho nezáujmu. Už nevládzem, už nechcem viac trpieť. Nemám síl už ani písať viac. Ja chcem len nech už sa nájde niekto kto nám alebo aspoň deťom dá kúsok lásky.

zzuunnaa
31. máj 2023

A odkiaľ si? Nemáš v okolo rodinu, kamosov? Potrebuješ kúsok zmenu a nabrať nový dych..

deti95060810
31. máj 2023

koľko rokov majú deti?
hľadáš nového partnera?

autor
31. máj 2023

@zzuunnaa kamošov nie, rodinu ano ale ich nič nezaujíma. Áno potrebujem veľmi potrebujem aspoň na víkend zmenu. Som tal veľmi unavená až som z toho zúfalá

zmrzlinka2021
31. máj 2023

Aky ma postoj manzel k tomuto celému? Aké máš staré detičky?

autor
31. máj 2023

@deti95060810 3 deti do 5r., nehľadám partnera keďže som vydatá. Verím ze manžel možno dostane rozum a ak nie tak chcem byť sama s deťmi. Chlap je to najťažšie co ma postihlo. Áni o deti sa tak netreba starať a venovať im ako muzovi

autor
31. máj 2023

@zmrzlinka2021 manžel stále v práci, čiže keď je doma bud spi alebo cumi do mobilu. Ja sa idem zodrať, vkuse variť, starať sa, upratovať a proste všetko možné. Okolo domu všetko ja robím. S deťmi sa nepohra. Keď navrhnem nejaký víkendový oddych alebo dovolenku tak on nemôže ma veľa prace a bla bla..

miadi
31. máj 2023

Ja nechapem preco si sla do 3 deti ked muz nema zaujem o rodinu, neverim ze sa zo dna na den zmenil po prvom ci druhom. Tak mu ich nechaj na vikend a chod niekde do wellness alebo k rodicom.. ty si odychnut a on zisti co to je mat 3 deti.

deti95060810
31. máj 2023

venovať sa manželovi? nemyslíš vážne...kašli na neho .
ja by som na neho poriadne nakričala a strčila mu do ruky deti - a nech pekne ide s nimi na nejaký menší výlet - stačí do mesta na zmrzlinu, alebo na dlhšiu prechádzku.

autor
31. máj 2023

@miadi nepotrebujem žiadne výčitky, citim sa pod psa aj bez toho..

autor
31. máj 2023

@deti95060810 nehrozí, radšej zdrhne naspäť do prace alebo ma milión výhovoriek. Ani doma ich nedokáže postrážiť hodinu.

miadi
31. máj 2023

Ja ti nerobim vycitky je to tvoj zivot. Ale takyto musel byt vzdy len si si nevsimla kym si vladala. A teraz nevladzes a on si to nevsima Lebo je zvyknuty ze si super hero a zvladas vsetko . Treba nejaku radikalnu zmenu. Poznala som jednu co mala 3 deti pod 5r a diagnozu muz sa staral o deti az ked ju odviezli do blazninca.

nikdenikto
31. máj 2023

Nehrozí že by zdrhol do prace…ja by som na tvojom mieste sla. Nie na celý víkend, ale aspoň v sobotu na pól dňa určite. Masáž, wellness, nákupy. Úplne v pohode, bez vycitiek. Nehovor mu popredu, zakrič mu od dverí že ideš a chod.

Pripadne keď je stále v práci tak musí mať dosť peňazí aby si zabezpečil výpomoc počas tvojej nepritomnosti.

autor
31. máj 2023

@nikdenikto mam bábätko ktoré kojím takže to nieje az tak možné..

miadi
31. máj 2023

Urob si plany a chod bud ich bude varovat on alebo nech najme opatrovatelku. Potrebujes byt aj chvilku bez deti .

miadi
31. máj 2023

Jedine ze je to novorodenec ale hodinu bez teba vydrzi aj babatko . Aj Keby si sa mala len sama v parku prechadzat.

nikdenikto
31. máj 2023

Ale toto je výhovorka, bábätko bez teba 3-4 hodiny vydrzi aj keď kojis. Ešte môžeš urobiť mužovi láskavosť a ísť cez obedny spánok detí

deti95060810
31. máj 2023

opatrovateľka? aspoň na pár hodín.

autor
31. máj 2023

@nikdenikto áno môžem, lenže predtým ako pôjdem budem musieť stihnúť navariť aby mali čo jesť. Keď prídem bude doma zas a znova neskutočný neporiadok. On je proste neschopný ich nakŕmiť a postrážiť tak ako sa ma. Ved najsatrie dieťa par krát zoberie niekde zo sebou a vždy vždy ho donesie bud s rozbitou hlavou, perou alebo mu jednoducho z niečoho ide krv.

autor
31. máj 2023

A bábätko nie som odhodlaná mu nechať lebo je to proste neschopak

zooeynka
31. máj 2023

Daj mu toto tu precitat...

miadi
31. máj 2023

Tak si to robis sama - len ty sa vies najlepsie postarat o deti a on je neschppny nemozny Lebo mu nedas sancu. Mas uz vyhovorku preco sa ti ani neoplati ist ., neverim ze by ich otec nevedel nakrmit Aj ked to nebude tvoj standard tak preziju. Robis sa nenahraditelna a tak taka aj si . Lenze ked nevladzes tak treba ubrat a dat mu sancu nech sa postara ako vie. Bordel upratat je najmenej.

katulienkax
31. máj 2023

@miadi suhlas aj moja svokra vravi ze v dnesnej dobe 2 deti na zenu su akurad, lebo treba rata s kadecim, chorobami, debilmi chlapmi, 2 deti zena este zvladne, 3 a viac su uz zahul ked nie je chlap alebo chlap je magor

autor
31. máj 2023

@miadi lenže už som to par krát urobila. Prídem domov a deti mi skoro tašky vyjedli od hladu, neprebalene, precikane až za ušami...

autor
31. máj 2023

@zooeynka už som sa s ním o tom aj neraz rozprávala ale to je ako hrách o stenu hadzat

zooeynka
31. máj 2023

Tak uz to len zostava si dat riadny pozor aby si s debilkom aj stvrte dieta nemala....

vanilkovazmrzka
31. máj 2023

Nech zaplati opatrovatelku, ked je tolko v praci, isto zarobi dost, aby ju uplatil 🙂

luccija
31. máj 2023

Babky nepomôžu?aspoň raz týždenne tam niektoré z deti odniesť, zoberú von...alebo zmeniť vzduch a ísť k mame, babke aspoň pár hodín?Máš to náročné a ešte roky to tak bude.Co vyžaduje muž veď je stále v práci?Aspoň jedno, dve deti zobrať von, pohrať sa s nimi , okúpať.Toto je na jednu ženu veľa.

miadi
31. máj 2023

Tak stale nechapem ze ti toto nevadilo po prvom dietati ., ale tak co uz neostava ti teda nic ine ako pockat ked deti budu vacsie a samostatne ze si same daju jest atd. A potom budes mat viac cas pre seba. Skuste chodit na vikendove pobyty . Nemusis varit upratovat o deti sa postaras bude nuteny sa im viac venovat v bazene atd . Budete viac rodinne fungovat.

miadi
31. máj 2023

@katulienkax Ja mam len 2deti ale myslim ze by som v pohode dala aj tretie hoci mm robi moc.. ale to je skor zahul v tom ze tie deti su vsetky malicke u nas je rozdiel medzi surodencami 4.5r co je super. Nie privela aby sa nezahrali ale ani priliz malo aby to bolo o nervy. Ja sa vobec necudujem tej chudere co sa zblaznila ale diagnozu mala Este nez deti tak trosku nezodpovedne si urobit viac ako zvladla. Normalne v detskom centre jej preplo ze to nie su jej deti ze ona nema ziadne deti ..a robila cirkus museli sanitku volat dat jej ukludnovak ., chudatka deti.

autor
31. máj 2023

@miadi babky keď navštívim tak len pomôcť pýtajú zo všetkým, ešte aby som im aj nakúpiť išla a neviem co. A to majú obe do 50r. Preto už ani tam nerada chodím, lebo aj keď chcem po hodine práce u nich ísť domov tak poznámky ze ci sa mi už nechce a ze im ani nepomôžem....