Som veľmi citlivá

3. feb 2023

Ahojte potrebujem sa posťažovať nájde sa tu mamička ktorá je na tom tak ako ja? Mám dve deti školáka 7 rokov mladší má rok som na rodičovskom. práca mi nechýba využívam voľný čas na učenie jazyka kvôli práci do budúcna. Môj problém je že som veľmi citlivá uzkostliva nemám energiu užívam železo aj doplnky aj tak som taká že ma nič nebaví neviem sa prinútiť cvičiť a stále mám pocit že nič nestíham čo sa týka upratovania úlohy s malým to je u nás boj ktorý nezvládam. som v permanentnom strese ubíja ma to rozmýšľam nad doplnkami voľno predajné lieky sedatif Pc Persen má niekto skúsenosti?

zorkahorka
3. feb 2023

Zvolni! Nemusis robit všetko, nieco vypusti. Manzela popros,aby urobil nieco za teba,ty si vybehni von. Inak, aj pre mna je obdobie január-prichod jari vzdy katastrofa. Som bez nalady, energie...

kliatana
3. feb 2023

presne tak, ste na to predsa dvaja, tak nech ti pomaha. tak sa mozes venovat aj sebe a prist na celkom ine myslienky. inak sa to neda, mozes zle dopadnut, lebo podla mna si na najlepsej ceste k depresii.

autor
3. feb 2023

@zorkahorka
@kliatana muž pomáha ako sa dá chyba je vo mne nemám doma bordel snažím sa udržovať poriadok ale nie vždy je to podľa mojich predstáv nemám na to silu a štve ma keď sa ozve kamoška že sa zastaví ja hneď panika rýchlo upratovať neviem sa uvoľniť

es2021
3. feb 2023

Ahoj, niekedy take uzkosti mam aj ja, sice iba jednp dieta a manzel pomaha ale aj tak pocit ze nic nestiham. O navsteve musim vediet aspon den dopredu.

autor
4. feb 2023

@es2021 ja tak isto musím vedieť vopred 🤣 stresuje ma to všetko neviem čo stým stále si hovorím bude lepšie. mám susedu ona by bola u mňa aj každý deň na to ja niesom chcem svoj klud 🙄

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. feb 2023

@mirco50 ďakujem