Prepadla ma myšlienka na tretie dieťa

31. dec 2023

Ženy ja som aso divná nakoľko mám dve deti a ďalšie som ešte nedávno nechcela vôbec 😂 posledné ma ale prepadla myšlienka na tretie ja neviem prečo 😂
Prvý pôrod katastrofa, druhý bol dobrý dá sa povedať ze som si ho užila... ale tehotenstva neboli nič moc , malá som problémy veľa som zvracala malo som jedla koli tomu bolo mi často na odpadnutie dva krát som aj odpadla lebo som mala nízky tlak a práve pre tieto veci sa bojím ísť do ďalšieho tehotenstva ... ja som sa len chcela vyrozprávať 🙂 ďakujem a želám Vám Šťastný Nový rok ;)

pribinak
31. dec 2023

Dosť dôležitý faktor neuvadzas: manžel má aký názor na 3tie dieťa?

lauriik
31. dec 2023

Tak tehotenstvo a porod je to najmenej. Dolezitejsie je ci mas kapacitu este na tretie dieta, ako fyzicky tak psychicky. Ci mate doma dost priestoru, dostatocne velke auto, ci budete vediet dopriat trom detom aspon nejaky ten kruzok, dovolenku, tabor. Mate nejaku pomoc od rodiny? Zvladate to s dvoma deťmi v pohode? Mate harmonicky vztah? Toto su veci, na ktore by som v prvom rade pozerala.

morusha
31. dec 2023

Vôbec nie si divná, my máme tiež tretie a s pekne veľkým odstupom...mohlo byť aj skôr 😀

hylary
31. dec 2023

Aký je vek detí, pohlavie a tvoj vek?

nicemary
31. dec 2023

Aj ja som to raz zažila a dopadlo to tak, že sme mali tretie ... 🙂

autor
31. dec 2023

Manžel ten 3 dieťa chce 🙂 ja som ta co doteraz vravela ze nie aspoň teraz . No bývame v dome a dokončujeme novostavbu kde chceme bývať neskôr. Bývanie nieje problém ani financie nič nieje problém len tie moje tehotenstva a ich priebeh ma odrádza preto som si nie ista

autor
31. dec 2023

@hylary ja 31. Deti 5 a 2 roky

autor
31. dec 2023

@lauriik áno toto všetko je v najlepšom poriadku a manžel je najlepší akého som mohla dostať 🙂 mňa fakt brzdí len ten priebeh tehu aké som mala ... aj keď síce dokončujeme novostavbu ale bývať mame kde . Mame ešte jeden dom kde žijeme

trojnasobnamama
31. dec 2023

Každe tehotenstvo je veľky risk.Malokto si to uvedomuje.

yoxinka
31. dec 2023

Mala som to ako ty, deti máme tri 🤣, najmladšia má 4 roky, ale to už je naozaj posledné dieťa 🤪. Ja som mala problémy s chrbticou, tretie tehotentstvo bolo dosť ťažké, po pôrode sa mi hrozne zhoršil stav, nasledoval rok a pol intenzívnej rehabky, aby som si chrbát dala ako tak dokopy. Ale s deckami je sranda, tešíme sa, že ich máme.

lauriik
31. dec 2023

Tak pokial je problem len zle tehotenstvo ta by som do toho isla hned. Ja rozmyslam nad tretim ale mna okrem hroznych tehotenstiev brzdi aj, ze nemame moc pomoc od rodiny a uz teraz ideme casovo na doraz (kruzky, praca, skola, skolka) Doslova si niekedy podavame deti vo dverach. 4 dni z 5 mame poobedne aktivity a to ma kazde dieta len jeden kruzok. A zaroven si nechcem zase na 2-3 roky zabrzdit karieru. Keby mam riesit len porod a tehotenstvo a vsetko ostatne je ok tak ani nerozmyslam.