Pocity medzi ľuďmi počas materskej

13. dec 2023

Ahojte problem je že nikde nechodím bez krpca sama. Nieje to dobre , už začína byť problém . A to je to, že som dnes bola na polhodinu sama v obchode a bolo mi úplne zle. Hádzalo ma , mala som zočinu. Akoby som sa nevedela socializovat medzi ľudí. Je to normálne? Prejde to ? Niesom moc spoločenská ale toto je už moc ,cítim to

autor
13. dec 2023

Je to už vyser dvoch rokov

autor
13. dec 2023

Že vyser 😂😂vyše

zmrzlinka2021
14. dec 2023

Čo je zocina?

struhanka
14. dec 2023

@zmrzlinka2021 Uhranutie, z očú/z očí.

zmrzlinka2021
14. dec 2023

@struhanka to fakt na Slovensku ľudia ešte tomu veria? A to si Slováci myslia že sú kresťanský národ. Sranda.

stanulienkat
14. dec 2023

Zocina???🙄🤦‍♀️

autor
14. dec 2023

@stanulienkat tak neviem ako to nazvať keď mám rozmazané videnie ale oči v poriadku

stanulienkat
14. dec 2023

Príčin môže byť mnoho. Buď máš problém s tlakom, alebo máš nejaký neurologický problém, alebo psychicky. Nie, nikto ti nepočaroval . Ak vidíš, že ti robí problém sociálny kontakt a máš z toho psychické problémy, tak vyhľadaj psychológa.

0silvia0
14. dec 2023

Slovo "zocina" je nejaky regionalny vyraz nejakych carov marov?
Ked mas rozmazane videnie, treba navstivit lekara, ten ta bude navigovat dalej na vysetrenia.
To, ze ta "hadzalo" vyzera este horsie. To si sa niekde potacala?
Ak mas pocit zlej socializacie, zober dieta a normalne chod medzi ludi a socializuj sa. Ja som bola na rodicovskej dovolenke s 2 detmi dokopy 6 rokov a vsade som chodila s detmi, s muzom. Nikdy ma nehadzalo ani som nemala z toho fobie, rozmazane videnie len zato, ze nejdem bez dietata medzi ludi. Mne sa zda cele tvoje uvazovanie uplne cudne.

buducamama
14. dec 2023

co takto si to zacat uzivat, ze maleho nemas so sebou? Kks ked ja idem sama k dr alebo do obchodu, tak zacinam novy zivot😂 Sloboda moja😂