Ochladnutie citov voči partnerovi po pôrode

26. nov 2019

Ahojte, chcem vediet ci poniektore mate skusenosti s tym ze po porode vase city voci partnerovi ochladli. Pripadne ci to bol len docasny stav a ak sa to aj zmenilo, tak po akom dlhom case? Mam niekolko tyzdnov po porode, od porodu sa ale moje vnimanie partnera zmenilo. Neviem, ci to mam pripisovat hormonom. Od porodu k nemu necitim nic, ziadna laska, vztah ako kamarat dokonca uz ani to nie, vadi mi cely ako je, jeho spravanie a to mi nic neurobil. Vsetko ide tak ako sme fungovali predtym akurat ze mne to uz nevyhovuje. Vadia mi dotyky,pusa... vsetko znasam bez reci len preto, ze partner by to nepochopil a ani by som sa mu nedivila. Ani mne by nebolo prijemne a dotklo sa ma kebyze mi chlap povie nech sa ho nechytam, ze mu to vadi. Zaujimaju ma hlavne postrehy zien, ktore si tym presli aby som vedela ci je sanca ze sa to vrati do starych kolaji. Dakujem

h2
26. nov 2019

Ahoj, tak až také úplné vychladnutie, ako u Vás, u nás nebolo, ale ochladnutie určite. A áno, bolo to dočasné, akonáhle syn začal normálnejšie spávať a tá obrovská únava pominula, city sa vrátili v plnej sile. 😍

bubuku
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyluv
26. nov 2019

@h2 presne ako u nas 🙂

lucia147852
26. nov 2019

Jasne. Mňa až striasalo keď sa ma dotkol... Bozk? Z toho má priam napinalo. Po čase sa to upraví 😊

simuskaaa123
27. nov 2019

Je to len dočasne 🙂 prvý týždeň som nechcela nikoho vidieť, chcela som proste len spať a mat pokoj.. Žiaľ nepochopil a keď bolo treba pomáhať aj v noci, tak sa odsťahoval. A ešte hodil všetko na moju mamu.. Držím palce, snáď budeš rýchlo OK

dudos
27. nov 2019

tiež som si tým prešla. Musím povedať, že sa to časom upraví, no náš syn má 4 roky a stále je to iné ako pred jeho narodením. Myslím si, že v mojom prípade to už nie je také bezhlavé a vášnivé a tiež si myslím, že sa to už ani nezmení. Manžela si vážim, milujem ho ale je to už iné ako to bolo. A samozrejme, že manžel cíti moju zmenu a snaží sa to chápať a prispôsobiť sa danej situácii. No my sme spolu už 17 rokov,náš vzťah je už niekde inde ako na začiatku. Mám pocit, čím je vzťah dlhší, tým treba na ňom viac pracovať. Aby nevychladol, aby to nebola klasická "ponorka".

autor
27. nov 2019

Dakujem vsetkym za odpovede. Cloveku to hned lepsie padne, ked zisti, ze je to beznejsi stav nez sa navonok zda.