Nevládzem - mám náročnú prácu, popritom škola, domácnosť, náročná dcéra

15. feb 2022

.. kde zacat ..mam narocnu pracu, popritom koncim VS ...domacnost ...narocna dcera ...manzel ktory pracuje od pondelka do soboty ...obcas pomoze ale...stale je nervozny chce mat svoj klud ...pri malom dietati sa to neda ....a ako bonus ...poslednej dobe si normalne povie aby som ho nechala sameho ...lebo si chce vyhonit ...tak si uvolnuje vraj stres ...kedze momentalne sme este aj v prerabke ...mame malo izieb aby bol clovek sam ...normalne som uz zufala ...sex mame fajn ...aspon 3x v tyzdni ... ale ....uz neviem ci som chora ja alebo on ...

mirkava
15. feb 2022

Toto by som nedala.... obdivujem ťa

sissy27
15. feb 2022

Osobne si myslím, že každý jeden chlap si aspoň občas urobí dobre sám, ale ak je aspoň trochu pri zmysloch, tak buď to spraví absolútne diskrétne alebo to zahrnie do sexuálnych aktivít s partnerkou. No ale keďže ten tvoj je takto veľmi a zbytočne otvorený, tak by som to využila - ok, urob si čo potrebuješ a keďže už si teraz uvoľnený a zrelaxovaný, tak migaj s malou na dve hodiny von, lebo teraz sa potrebujem uvoľniť a zrelaxovať JA !!! A nediskutovala by som o tom a využila čas podľa seba.

iwesska
15. feb 2022

A problem je teda kde?

autor
15. feb 2022

..ma dni kedy je bajecny ...sam od seba pomoze ...inak je velmi zabudlivy ...ale proste ...citim sa vycerpana, pod stresom ....byva mi uz zle ...rozhadzany menzes ...co predtym nikdy nebolo ....priserny pocit ...mam pocit, ze to nezvladam..

panelacikova
15. feb 2022

predpokladám, že aj on sa cíti vyčerpaný.... od pondelka do soboty v práci, popri tom prerábka domu či čoho.... akoby ťa zaujímali len tvoje problémy. tak odlož buď prácu alebo si daj odklad VŠ na rok-dva a venuj sa práci a rodine. alebo naopak. odíď z práce a venuj sa škole a rodine. aj muž má len jedny nervy....

sissy27
15. feb 2022

A manželovi si povedala ako sa cítiš? Že aj ty nie si stroj a potrebuješ občas vypnúť? On musí robiť 6 dní v týždni? Ako investuje svojich 25dní dovolenky?
Obaja musíte buď zaťať zuby, stanoviť si termín dokedy ešte treba vydržať (napr rok) alebo niekde poľaviť - aj vš aj práca na full time aj malé dieťa aj prerábka aj workoholik je proste veľa.

zojazoja
15. feb 2022

Akože hento robenie si dobre ked si doma a tie reci okolo toho ani nejdem komentovať...neslušné a drze totalne. Toto by som ja osobne fakt nedala.. . A co ale vlastne teda pozadujes? Aby viac pomahal v domacnosti alebo? Ono nie je ozaj sranda narocna praca, vysoka skola, dieta a manzel bez pomoci... Nuz, ale to si si asi sama vybrala skolu a pracu zaroven, ci? Nejak sa nadopuj liekmi na posilnenie, ja neviem Magne B6 a podobne. Pán honka ked sa dohonka a bude uz kludny, tak tak, ako ti pisala vyssie... Sup napríklad dcere sa venovat. Dni, ktoré nestíhaš... No booooze, tak nebudu domace prace urobene, svet sa nezruti, hygiena nepride. Uz len posledný rocnik skoly máš, to je uz len chvila, to uz doklepes ajsnedorobenou domacnostou.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. feb 2022

..povodne to malo byt len studium ...no naskytla sa moznost vybornej prace , tak som to vzala ...prerabka bola tiez velmi potrebna ...no muz je zivnostnik ..je dost workoholik ....snazi sa aby sme sa mali financne lepsie ...nejaku rezervu ...a mne uz proste sibe ...je to len moj vylev ...

ericka_l
15. feb 2022

Asi aj ty aj on ste nejako unavený, vyčerpaný. Treba sa o tom porozprávať, kde je problém, prečo je to tak a hlavne ako to zmeniť, lebo toto musíte chcieť zmeniť obaja, inak to nebude mať zmysel, efekt.

zojazoja
15. feb 2022

Takže vlastne ani nechcete menit nic, len ti sibe a len vylev si potrebovala 😊 dobre, ved na to sme tu vsetky 🤣 a ano, máš toho moc, 6 dni v tyzdni makať a mat rodinu veru nic moc. Ale napriek vsetkemu 3 krat do tyzdna hopapa.. Paraaaaada ❤️🙈🤣. Neboj, to sa nakoniec same všetko nejak vyriesi. Nechaj teda tomu volny priechod, bud ochoriete od prepracovanosti a unavy a ostanete doma obaja alebo pride jar, bude veselejsie, lepsia nalada, slniecko..... 😊

ysseba
15. feb 2022

Však nech ide do kúpeľne, zamkne sa a tam nech si ho "honí" koľko chce. Inak keď budeš chcieť chvíľu kľudu, tak aspoň vieš čo mu máš povedať 😀

0silvia0
15. feb 2022

Hm... vylev ako kazdy iny. Kazdy mame obcas horsie dni, zelam nech to nejako spracujes k spokonnosti vsetkych aj celeho vesmiru.

dkethe
15. feb 2022

Tak si si ho rozmaznala. Aj ty mu povedz ze chces chvilu kludu.

Moj chudak muz uz teraz vie, ze ked nastupim do prace bude musiet makat na 150%, kym si ja po materskej DOVOLENKE zvyknem na pracovne tempo. Nie som blba, aby som hrala sikovnu hrdinku co ma casovrat a vrtulu v zadku 😂 som mudra a idem hrat obet ktora potrebuje pomoc 😘

bennn
15. feb 2022

No treba si veci premyslieť dopredu než sa ide do akcie. Nie všetko naraz chcieť.

marca12
15. feb 2022

Je to len obdobie. Bohuzial nevieme dlhodobo fungovat na 300%. To iste preziva manzel. Mali by ste si byt oporou. Ak chce byt sam,dopraj mu klud. Takisto si aj ty sprav cas pre seba. Nezblaznite sa a polavte z kriterii. Skoncis skoku,budes mat vacsi klud a pohodu. Pomaly doprerabate a bude lepsie. Zaciatky budovania si buducnosti su vzdy tazke. Nesmiete zabudnut na vas vztah,pestovat si ho a prekonate aj toto obdobie. Len musite byt k sebe tolerantny a laskavy. A hlavne polavte,nerobte vsetko naraz. Mate cely zivot pred sebou

elizita
15. feb 2022

Akoze to fakt s tym honenim?? 🤔

panelacikova
15. feb 2022

@elizita no.... ak je autorka podráždená z únavy a nedostatku voľného času, ani sa mu nečudujem...

oktoberka
15. feb 2022

Máš toho veľa. Z niečoho musíš ubrať. Bohužiaľ.
Nedá sa vždy všetko naraz. Urc si priority.

vieroocko
14. apr 2022

No takto ti poviem. Chodim do prace, ktora je psychicky narocna, studujem druhu vysku, mam tri male deti, muza co chodi na tyzdnovky a rodinu vzdialenu az az. Nie si prva, ani posledna. Vycitala som, ze mas asi 1 dieta. Ja mam 3 slovom troch zbojnikov, si vies predstavit ten hurhaj. Ale...mam to v hlave upratane a pevny rezim. Viem, co chcem, idem si za tym...na unavu nie je cas. Ucim sa vecer, bez debaty zavrem dvere a deti idu spat..neexistuje chodit, odvravat, telka atd..spat...drzim palce, ver mi, ze vzdy moze byt horsie 🙂

mamutka
14. apr 2022

Nevládzes a ani vládať nebudeš, keď chceš popri malom dieťati plnohodnotne pracovať aj študovať. To sa všetko naraz nedá. Jednu, alebo skôr dve položky nemôžes robiť poriadne. Co tak prerušiť školu? Dcéra je ako mala? To by si mala byť ešte na materskej? Keď je muž workoholic, o rodinu sa stará žena, nákupy, rozvoz dieťaťa, venovať sa mu, veci okolo prerabky. Načo to všetko naraz? Aká vysnena práca? Keď budu vidieť ze chodí do práce ustvana matoha, tak ta môžu poslať preč. Skôr sa treba venovať dieťaťu, to je dôležitejší projekt a asi sa objavil skôr ako ta super práca