Neviem nájsť svoj vnútorný kľud

9. júl 2024

Dnes rozmýšľam pri uspávani malej , že veď ja už ani neviem aké je to najesť sa v klude 😀 všetko robím rýchlo a za pochodu , ide rano a už je večer . Jeden veľký kolotoč , ja už ani neviem aké je to v klude pozrieť si film. :D Dve malé deti , kým sa uspia idem spat aj ja . Je to sila , neviem nájsť svoj vnútorný kľud, hlava stále pracuje a telo už nevládze 😀

deti95060810
9. júl 2024

Ak ešte dobre spávaš tak je viac menej všetko v poriadku.
Niekto býva v takom kolotoči že nevie vypnúť hlavu ani večer v posteli a potom vznikajú rôzne psych. diagnózy.
ako spomaliť... zapojiť manžela viac do domácnosti

mvo
23. aug 2024

Ak mas aspon 6 hodin suvisleho spanku? treba vydrzat, par rokov 🙂 casom to bude malinko lepsie,...ale ak nie,..treba nieco povypustat,.....to ze hlava stale nieco morzuje je preto,...ze si na vsetko sama,...a nemas partnera o ktoreho sa da opriet, v zmysle, ze ho niecom poveris a on to aj bude robit, bez toho , ze ta tym bude zatazovat,...,.. podvedome, ked je uz tichsie sa to, naco myslis ako na nedokoncene, ci nevyriesene ,...tlaci do poradia 🙂 Treba prestat vykonavat intenzivne niektore domace prace, zaobstarat ak sa da pomocnikov: susiscku, umyvacku, robot. vysavac... Zena je detailista, pracant, zodpovedny clovek,...a zena nemysliiiii vobec na seba, ale na vsetkych