Nemám kamarátky

23. júl 2022

Ahojte,som na rd a nemam ziadne ksmosky.Moje dieta nehra sa s ostatnymi,tak ani toto neprivola inu maminku.Ked aj s nejakou pokecam,to je tak vsetko.Chcela by som mat nejaku kamosku na spolocne prechadzky,no nie je to jednoduche.Pristahovala som sa do noveho mesta a po 4rokoch stale nic.Ak aj si s nejakou sadnem,tak byva daleko a nemozeme sa z technickych dovodov nejak stretavat.Je mi to luto,v rodnom meste mam kamosky.

gertys
23. júl 2022

A kde byvas? Ani ja nemam kamosky nikde nechodim a s nikym sa nestretavam. Ale mna moje ,,kamosky” velmi sklamali a tak som si povedala ze kaslem na to. A som spokojnejsia

alexka89
23. júl 2022

Ja som mala kamarátov keď som chodila do práce akonáhle som šla na RD tak vzťahy ochladli z jednej aj druhej strany ...tiež som sama občas som sa stretávala z novými kamarátmi ktorých som spoznala ako tehotná ale veľmi s mamičkami z ihriska nekomunikujem

autor
23. júl 2022

@gertys Ba...ja nemam ani tie zname na pokec
@alexka89 ja prave tiez na ihrisku nekomunikujem,deti sa spolovne nehraju a obcas pokecame,no povedala by som,ze kazdy ma okruh znamych uz asi.

petamich
23. júl 2022

nasla som si nove kamosky po porode - pridala som sa do FB skupiny, organizovalo sa v BA spolocne stretnutie a odvtedy mam 4 uzasne kamosky, mame rovnako stare deti, travime spolu cas, uz sme aj muzov zoznamili 🙂 skusila by som ist na to takto alebo nejake plavanie, detske cvicenie - vela zien je v rovnakej situacii ako ty a hlada niekoho na prechadzky a pod.

autor
23. júl 2022

@petamich no za pokus to stoji,hoci mna limituje aj to,ze nemam vodicak a byvam na dedinke.Jasne,neni vylucene,ze tam stretnem niekoho z okolia.Skusit sa moze nieco taketo.

luccija
23. júl 2022

Ja casto vidim na FB oznam v dedinskych skupinkach, ze sa pristahovali do xy, maju dieta a hladaju kamaratku na spolocne chvile s detmi skus...cez deti je najlahsie sa zoznamit.

autor
23. júl 2022

@luccija skusim,

aylinn
23. júl 2022

A koľko máš rokov? V ktorej dedinke bývaš ?

autor
23. júl 2022

@aylinn napisem IP?

aylinn
23. júl 2022

Kľudne 🙂

x_mery_x
23. júl 2022

Ja som sa takto zoznamila po porode s mamickami v skupine na fb podla mesiaca v ktorom sa maly narodil, som napisla ci niekto nie je odtial a hned sa mi ozvali 3 co boli z Dubravky, teraz sme sa zase prestahovali, som zase napisala do nasej skupiny a jedna bola presne z tej istej dedinky, takze uplne super, sme kamosky deticky si boli navzajom.na narodeninach maju 3 dni po sebe 🙂

autor
23. júl 2022

@x_mery_x to je pekne

autor
23. júl 2022

@x_mery_x 🙂

autor
23. júl 2022

@x_mery_x asi aj ked sa deti vedia zahrat,je to jednoduchsie.U nas zatial nie,ale neva.

autor
23. júl 2022

Fakujem vsetkym za odpovede a
@aylinn pisem

nika2406
23. júl 2022

Ahoj odkial si ? ja som tiez z dediny pri BA, kde nikoho nemam. Tiez nesoferujem tak som zacala s malym chodit aspoň busom

autor
23. júl 2022

@nika2406 pisem IP?