Náš vzťah sa od pôrodu zmenil

majka1994410
16. máj 2021

Ahojte🤷‍♀️
Od pôrodu sa náš vzťah s priateľom veľmi zmenil. V podstate sa takmer každý deň hádame, nevieme spolu fungovať, tak ako predtým, kedy sme malú nemali. Nemá o mňa, ako zenu nejaký extra záujem 🤷‍♀️ od pôrodu je aj náš sexuálny život veľmi na bode mrazu ( sex sme spolu mali asi 6krat), ostala som znova tehotna no o dieťatko sme prišli 😓 neviem, ako napraviť túto situáciu, ktorá medzi nami pretrváva uz takmer rok... Skôr mam pocit ze sme spolu len preto lebo mame spolu dieťa 🤷‍♀️
Naše rozpravanie a riešenie problému konci vždy hladkou. Už mám niekedy fakt pocit zeby bolo lepšie zísť z tejto cesty a ísť od seba

mamina172
16. máj 2021

tvojho dieťatka ma veľmi mrzí, ale s ex-manželom sme to dlho po narodení dcéry mali podobne. Náš vzťah úplne ochladol a zostávali sme spolu len kvôli nej. Nakoniec to skončilo rozvodom a som omnoho šťastnejšia. Ak sa cítiš že to nefunguje, nenúť sa do vzťahu ktorý nemá význam a v ktorom budeš nešťastná. Dieťa to pocíti tiež a bude sa kvôli tomu trápiť ešte viac ako keby ste sa rozviedli.

pribinak
16. máj 2021

To je koľko od pôrodu? Lebo je riaditeľ ak je to pár mesiacov a rozdiel ak je to 4-5 rokov

majka1994410
autor
16. máj 2021

@pribinak 10 mesiacov od pôrodu, týždeň od potratu, medzi tým nič len výhovorky ako je unavený a pod..

pribinak
16. máj 2021

@majka1994410 och, teraz pracujú ešte hormóny, obaja ste ubolenú z toho čo sa stalo. Ty si tiež unavená z dcérky. To chce čas. Ešte by som zabojovala o udržanie vzťahu.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
16. máj 2021

Myslim, ze by bolo dobre ist na parovu terapiu, treba niekoho, kto tu diskusiu zasekne ked bude treba. A y ste si neublizovali.

majka1994410
autor
16. máj 2021

@retatka pracuje vo fabrike na 4 smeny, robí si ešte školu popri. Čas na mňa ako zenu žiaden, stále ma odmieta ale tvrdí že nikoho nemá

juliet86
16. máj 2021

@majka1994410 a v com vidis ty zakladny problem u neho a u teba? aky je otec? aka si matka? co de facto sa najviac zmenilo porodom?

sense
16. máj 2021

Veľa vzťahov sa po pôrode zmení,... A ste unavení a vyčerpaní plus ešte tvoje hormóny do toho... Osobne si nemyslím ze ma inú ženu ale 4 smeny plus škola do toho a napätie doma... Obidvaja by ste si potrebovali odpočinúť a vypnúť... Určite sa nehrnte do ďalšieho dieťaťa... Určite by som dala tomu čas, snažila sa riešiť len nutné veci a s kludom...

pribinak
16. máj 2021

@majka1994410 robí vo fabrike na 4 zmeny, učí sa do školy. Podľa mna unavený je. Ale ty tiež. Malé dieťa dokáže unavit mamku totálne
Do toho ten potrat.
Dajte si čas. Obaja ste vyčerpaní.

majka1994410
autor
16. máj 2021

@juliet86 malej sa venuje, vždy keď môže, ale mohol by sa aj viac. Ja som mama na plný úväzok čiže len dieťa domácnosť, nič iné pre mňa momentálne neexistuje a som uz unavena z tohto celého ako sa nás vztah ubera,pretoze ho vážne ľúbim, prešli sme si ťažkým obdobím aj po smrti mojej maminky, stal primne a bol mi oporou, potom strata bábätká 😓 len zabúda stále nato ze sme aj partneri nie len rodicia 🤷‍♀️

majka1994410
autor
16. máj 2021

@pribinak unavený je aj keď je týždeň doma, stále je len unavený, neviem co si mam o tomto myslieť. Tiež mám toho dosť od rana som na nohách do večera nestíham si vypiť ani kávu 🤷‍♀️ ale vždy myslím nato ako si večer dáme pohár vina a budeme sa rozprávať o živote ako niekedy 🤷‍♀️ žiaľ to sa už nedeje

pribinak
16. máj 2021

@majka1994410 tak mu to povedz, to čo si tu napísala. Ja to nevyrieism, to si musíš ty s ním vyrozprávať
Inak ak budeš sama s
Dieťaťom budeš menej unavená? Alebo čo vlastne očakávaš od rozchodu?