Moje poklady

punkerka2510
25. dec 2022

Ahoj musela som sem dat fotku mojich detičiek pre motiváciu lebo my sme sa o prvé dieťa snažili 7 rokov až kým mužovi nepovedali na vyšetrení že ma 0 percent šancu aby mal deti tak sme sa s tým zmierili až kým to jedného dňa neprišlo 2 čiarky boli sme v soku ale strašne šťastný dcérka mala 9 mesiacov a ja som sa dozvedela ze som znovu tehotna bol to totálny sok a stres nevedeli sme co robit nakoľko sme boli u rodičov v 1 izbe a môj zdravotný stav zistili mi ma mozgu nález a mam od narodenia praktickú slepota čiže vidím na 30 percent a moje problémy s hlavou boli hrozne odpadavala som silné lieky stále točenie hlavy a vtedy mi muž povedal chod na potrat nechceme o teba prísť že to tvoje telo nezvládne ale ja som povedala NIE ja mu dám šancu na život a dobre som urobila je to to najúžasnejšie babenko poslusne stále usmievajú sa je to poklad a aj keď padám na pusu lebo v mojom stave s tak malými deťmi je to začul nedala by som ich DETI SU MUZOVE NEPODVIEDLA SOM HO a pomohli asi aj jedným vitamíny ktovie ale určite pomohla prosba v
ktorom sa plnia sny a deju zazraky je to dokazame jednom kostole v k

lasoli
25. dec 2022

Krasne deticky.