Manžel nechce sex po pôrode a ja ho nenávidím

erika33334
28. apr 2019

Baby tak po rade narodilo sa nam dieta manzel uz nechce sex vobec ma nepohladi neprituli si ma nepovie mi pekne slovo a mne to strasne chyba.pohadal sa s moju rodinu stale sa aj spolu hadame a ja som ho zacala nenavidiet.chcem sa rozviest len neviwm ako mam urobit prvy krok a hlavne neviem ci to mam urobit mame 10mesacne dieta. Som strasne nestastna chcela by som mat pri sebe muza ktory mi hovori ako ma miluje aka som pre neho krasna a nie toto

eludka
28. apr 2019

@erika33334 nehadz flintu do žita, s Tebou hádžu hormóny a pre neho je to veľká zmena, zabojuje o vzťah, dnes sa ľudia rozchádzajú pes malichernost a myslia si, že inde to bude lepšie...

pribinak
28. apr 2019

A rozprávala si sa s ním o tom?

pribinak
28. apr 2019

Že prečo už nechce s tebou sex?

lucia147852
28. apr 2019

Uplne suhlasim. Laska neni su len krasne slova,super sex a podobne. Laska sa ukaze prave v tom zlom. Ked treba o nu bojovat.

erika33334
autor
28. apr 2019

@pribinak ano rozpravala povedal ze chce a mame ho raz za 2 mesiace ani sa ma nedotkne ani pusu neda a mne chyba muz co ma ma rad a j som ho pomaly zacala nenavidiet

codal
28. apr 2019

@erika33334 rozvod by měl být až poslední varianta, mel by přijít až ve chvíli, pokud všechny pokusy o záchranu selhaly (nemluvím o domácím násilí alkoholismu,drogách atd.), Tohle je problém,který narozením dítěte přichází celkem casto, někdy ze strany ženy,která pod vlivem hormonů nemá chuť,někdy ze strany chlapa,který ve své ženě najednou vidí jen mámu, nikoli ženu, nebo se cítí odstrčený na druhou kolej. Krize po narození dítěte je přirozená, je to obrovská změna v životě a objevuje se opravdu v hodně rodinách. Kdyby se ale při prvním problémů hned lidi rozváděli,tak by to manželství už úplně postrádalo smysl. Mluvte spolu, řekni mu,co tě trápí, ne jednou, opakovaně, dej mu jasně najevo,že takhle jsi nešťastná, že to takhle nechceš a že pokud to nebude chtít řešit,že jsi připravená odejít. Aby věděl že je to vážné, ze to není žádný rozmar. Zkuste manželskou terapii, nebo si tam dojdi sama,třeba ti poradí, jak z toho ven. Na vztah musí byt samozřejmě dva, je potřeba za něj bojovat ve dvou a někdy to holt nedopadne,ale aspoň si budeš moct říct,že jsi pro to udělala vše. Hlavně spolu mluvte!

barbellka
28. apr 2019

Najskôr sa s ním porozprávaj. Niektorí muži mavaju po porode problém so sexom, hlavne tí, ktorí boli pri pôrode a boja sa, že žene ublížia a pod. Preto by som na Tvojom mieste sa nerozvádzala preto, že mi manžel nepovie že som pekná alebo že mate nejaký čas problem so sexom. Ako sorry ale zobrať dieťatu uplnu rodinu, kvoli tomuto a bez nejakej snahy to zlepšiť je úplne trápne. Ak v tom samozrejme neni čosi iné. Veď vzťah prechádza roznymi etapami. Čo tak najskor si sadnút, porozprávat sa, navrhnuť manzelsku poradnu ak to nepojde. Ale ano je jednoduchšie sa rozviest, ako sa snažit o zlepšenie.....nechapem, kam tieto vztahy dospeli...

kiwi3
28. apr 2019

ja by som zas k tomu napisala, ze nie vsetci muzi su na tie recicky, aka si krasna a ako ta miluju... proste prejavuju svoju lasku inak, nie silnymi slovami, ktore su mimochodom casto prazdne

pribinak
28. apr 2019

Hneď sa nerozvádzaj. Nepíšeš, že by pil, festoval, hral automaty, bil tá, týral dieťa, ... Možno je nejaká príčina, len sa ti to boji povedať, môže mat stres v práci, ....
Hľadaj riešenie. Nie hneď rozvod.

katarinamarkova
28. apr 2019

@erika33334
- bol pri pôrode?
- zmenila sa tvoja postava moc?
- zmenila si starostliovsť o seba? obliekanie? make-up?
- prečo sa pohádal s tvojou rodinou?
- čo je predmetom hádok u vás?

jenkka
28. apr 2019

A ty ho prečo nenavidis? 🤔 Podľa mňa je to dosť silné slovo,keď je to len kvôli tomu,že nieje sex alebo že ťa nepohladi....

alissawhite
28. apr 2019

@erika33334 Ahoj, viem ako sa citis, mala som podobny problem, moj muz nemal o mna vobec zaujem, ani prstom sa ma nedotkol ked siel okolo, pusa, pohladenie nehrozilo, prestal mi hovorit ze ma ma rad a ja som ho za to neznasala. Prisiel domou, ocakaval odo mna ze bude navarene, upratane, oprane, ozehlene, a ja som za to tiez nieco ocakavala..trvalo to niekolko rokov, co som cakala ze sa nieco zmeni same od seba..raz som z neho konecne dostala odpoved na otazku preco nechce sex - on sa boji aby som uz viac krat neotehotnela..no keby mi to povedal hned mohli sme mat normalny vztah, nasadila by som antikoncepciu alebo co ale kvoli sexu raz za par mesiacov mi to za to nestalo. Nemoze to byt aj jeho problem? Inak moj muz ocakaval ze budem iba doma, obsluhovat jeho a deti ale ako som sa zacala viac starat o seba, ked mi vola niekedy mu tajnostkarsky odpovedam na jeho otazku kde som a co robim, niekedy sa vyberiem sama do mesta - nieco dokupit co nam doma chyba, ale nepoviem mu naco tam idem a on sa ide zblaznit, rychlo, rychlo deti spat a konecne mame aj pravidelny sex. Ked odchadza do roboty tak ma pomojka, pusu mi da, ked varim tlapne ma po zadku co som nezazila cele roky..skus mu ukazat ze sa o seba vies postarat aj bez neho a uvidis ci pride zmena, drzim velmi palce lebo viem co to je pre zenu

arcticcode
28. apr 2019

No drahe zeny. Pre muza je porod, najma prvy, asi najstresujucejsi zazitok v zivote. Ja som svojej zene daval pusy este aj na rodiacom kresle, sexovali sme asi az dva mesiace po porode a vydrzali sme to. Podla mna v tomto pripade sa deje nieco ine, treba sa naozaj porozpravat, lebo bez komunikacie sa nikam nepohnete. A treba si povedat pravdu, nech je akokolvek bolestna, lepsie vediet kruti pravdu ako milosrdnu loz...

lus83
28. apr 2019

@arcticcode chlap v tomto smere nikdy pravdu nepovie. Nikdy. Mozno po rokoch. Tak ako ma vedieť co sa mu deje v hlave?

lacibo
28. apr 2019

@arcticcode zaujalo ma.. "sexovali sme asi az dva mesiace po porode"..veď väčšinou sa po pôrode sexuje až po šestonedelí, či nie?

arcticcode
28. apr 2019

@lacibo sestonedelia trva 6 tyzdnov, co je menej ako dva mesiace, prosim pekne

dopolbokaodrata
28. apr 2019

Ešte mi niekto bude tvrdiť, že len chlapi rozmýšľajú "tým dole"?

@erika33334 skús sa zamyslieť či ti tento dôvod stojí za zničenú rodinu a ako si aj ty prispela k bodu do ktorého ste sa momentálne dostali, a tiež skús porozmýšľať ako to napraviť pred tým než to utneš definitívne. Ak to pri tej nadržanosti zvládneš.

charlotte345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
11mirka22
28. apr 2019

@charlotte345 zober sa, zober dieťa a chod k rodine. Skrátka sa vykasli na neho. Akú inú radu čakáš?

zuzka565
29. apr 2019

Poradím ti z vlastnej skúsenosti. My sme sa s mužom rozviedli tiež po narodení malého. Malý mal vtedy nejakých 10-11 mes. On bol nevšíma y ku mne, k malému. Plus sa do nás začali starať naše rodiny. Tak to skončilo tak ako skončilo. Ale ja som ho aj nadelej ľúbila a aj ho ľúbim. On sa veľmi ťažko s tým zmieroval že sme od neho s malým odišli. A začal na sebe pracovať chodil po všelijakých poradniach, psychologoch.... Po čase a najmä keď som sa ja oslobodila od vplyvu mojej matky (presťahovala som sa od nej) sme to skúsili znova. Navštevujeme poradňu a je nám dobre malý je šťastný my sme šťastný a jedine co ľutujem je ten rozvod. Skúste aj vy poradňu nerozvadzajte sa.

natuska87
29. apr 2019

@lucia147852 Svaté slová! tesať do kameňa!🔨

yollanda
29. apr 2019

@katarinamarkova tieto otázky sú typu “ za všetko môže žena”

erika33334
autor
29. apr 2019

@katarinamarkova pri porode nebol postava sa mi zmenila ale uz som to aj schudla a mam este menej ako pred otehotnenim on uz bol aj pred otehotnenim ze sme raz mesacne spolu spavali ale pripisovala som to unave ale nwjak som to nebrala na velku vahu pocas tehotenstva povedal ze nechce ublizit dietatu tak som to tiez brala ale po porode sa nic nezmenilo ale tam sa len o sex nejedna je tam viac veci celkovo ma nepohladi nepovie ze ma lubi nedotkne sa ma mu to stale hovorim ale nic sa nemeni.a aj vela sa hadame stale nadava na mojich rodicov ani tu uz nechodia kvoli nemu o maleho sa len stara ked sa pohadame a hadame sa skoro stale nepomaha mi s nicim kedysi sa o mna zaujimal teraz nic mi to chyba rozvadzat sa nechcem ale chyba mi chlap co by sa o mna zaujimal

arcticcode
29. apr 2019

@erika33334 Nuž, nechcem ťa strašiť, ale takto nejako by som sa správal, keby som chcel manželku opustiť... očividne je posratý povedať ti priamo do oči, že ťa opušťa (z nejakého dôvodu), tak sa ti tak snaží znepríjemniť život, kým mu to nepovieš ty a potom bude "slobodny". Typický príklad dnešného moderného "muža"...
Inak my sme s manželkou mali sex asi 4 hodiny pred pôrodom a bábätku sme neublížili... to je mýtus (za normálnych okolností)

erika33334
autor
29. apr 2019

@arcticcode ja by som asi aj bola rada keby ma opustil ved som vobec neni stastna ja nezijem len prezivam keby som nemala dieta uz som neni pri nom ale nechapem ako sa tak mohol zmenit po svadbe boli sme spolu 10r a bol pozorny vsetko klapalo ale ak sme sa vzali tak to vsetko slo dolu vodou

arcticcode
29. apr 2019

Nuž, ťažko povedať, prečo sa niektorí muži menia po svadbe k horšiemu... :( ja osobne som nikdy nemal potrebu správať sa ako debil, takže taky jak som bol pred svadbou, som aj po svadbe hmm...

darinagod
29. apr 2019

podla mna sa unahlujes. treba sa s nim tak porozpravat, ci je nieco za tym, ci sa mu nieco nepaci, alebo mu nechyba proste vies, moze to byt vseliako. preco sa vlastne povadili? kvoli comu? bo to ze ho nenavidis, to su podla mna az prilis silne slova

nika898
29. apr 2019

@erika33334 ako keby som si precitala svoke myslienky spred par tyzdnov len u nas to bolo ze ja som nexhcela sex vsetko bolo z mojej strany robene na silu a v hlave mi cely cas islo nech sa uz konecne urobi a da mi pokoj no a mame 2 male deti do 3 rokov. Odomna dokonca manzel odisiel ale na druhy den sa vratil no nic sa u nas nezmenilo a hadali ame sa dalsi tyzden. Pomohol mi az pokec so synovim krsnym. Prvy clovek ktoremu som sa stazovalo ma pochopil. Dovtedy som len pocuvala ze je toho vela na mojha muza a ze musim byt k nemu mila a nereagovat na jeho urazky. Moja reakcia v hlave bola CO???? Na neho je toho vela. Chudacik vsak chodi do roboty a potom pomaly dokoncuje dom. Ja vstavam rano o pol 6 k dvom detom a cely den som s nimi sama a keby nebolo mojej mamy s ktorou kazdy den telefonujem tak za cely den nepocujem dospeleho cloveka. Opat som bola na muza nasrata aj ked nic nespravil ale davala som mu to pocitovat. Dalsie mudrosti co som pocuvala boli typicke. Boze to je debil skoda ze s nim mas 2 deti. Opat som bola na neho nasrata aj ked nic nespravil. Prisiel krsny mojho syna a povedala som mu vsetko. Len sedel a chapavo pozeral ked som nasrata dohovorila len dal hlavu do dlani a povedal tak toto je zle musite s tym obaja nieco robit. Vedla som ze sa bude rozpravat aj s mojim muzom. Odvtedy sme sa udobrili a snazime sa dat nase manzelstvo doporiadku. Myslim ze nam to celkom ide. Sex mame kazdy vikend aj viac krat. U mna islo o to ze ja som vecer padala na hubu od unavy a zaspavala s detmi. Takto mame cez obed a je to lepsie ako ked sme mali 20. Ale co som ti chcela tym povedat ty si frustrovana ze si doma on si chodi do prace a ty mas doma hrnce a plienky, ty si sa vzdala svojho zivota, makeup, vysokych opatkov a popijania vecerneho vina pred telkou. On nie. Uz zato si na neho nasrata. To ze sa pohadal s tvojou rodinou skus neriesit u nas je to take iste. Ja idem k mojim rodicom s detmi sama na vikend. Najdi si nestraneho cloveka ktory ta pochopi a nebude ti davat "mudre" rady do zivota. Prestan sa s nim hadat. Skus preglgnut alebo sa radsej zasmej a co sa tyka sexu tak ho zneuzi, myslim ze budes vediet ako zariadit aby mu stal. Ja som mojho muza par krat zviazala myslim ruky za chrbat satkou a jemne postricila na gauc aby si sadol. Ledva dychal. To je moja rada. Nie hnet rozvod. Pokial ta nebije, nepije alebo nedroguje pripadne nepodvadza tak sa vsetko da riesit.

derdia
29. apr 2019

@erika33334 no skús sa pozrieť trošku aj na seba...myslím to v dobrom...aká si ty?si stále napalena,pochmúrna,umrncana ,a už len pohľad na teba mu vraví,že nemá chuť sa a tebou ani rozprávať?nie to ešte milovať?možno si len myslí,že keď si taka ako som napísala hore tak že si unavená a nechce ta obťažovať...skús ešte takú taktiku,že budeš mať dobrú náladu,budeš usmiala, a milá...tak ako keď ste spolu chodili...skús to zmeniť...a nečakaj ale že za víkend sa to zmení....ale daj tomu šancu...ono tehotenstvo a bábätko je pre dvoch riadna zmena...niektorí sa z toho dostávajú dlho...a možno ste to práve vy.nechxem tým povedať,že si ty vinna...ale že možno pozri na seba...lebo väčšinou keď sme napalena a unfnukane tak naši muži nás neznášajú😂a práve preto idú inde...lebo veď doma má ženu ktorá má stále nejaký problém a ťa vonku je milá a usmiala....a to je podľa mňa základ.Doma musí byť mužovi dobre...musí byť lubeny a cítiť teplo domova...ale samozrejme aj umsiatu ženu, ktorá má dobrú náladu,sem tam sa môže napáliť....ale nie tutku ktorá zase nepovie nič proti.treba nájsť taký správny stred...mať rada aj seba.ale hlavne starať sa a ľúbiť aj jeho...a on ti potom sa modré z neba😁ak budeš mať šťastie😉😉😉😉

lacibo
29. apr 2019

@arcticcode tak 2 týždne hore-dole, nie? 😅na tom nezáleží, hlavne nech je to všetko o.k...závisí aj od pôrodu a šitia..mne napríklad stačili len 3 týždne rekonvalescencie teraz po 3.😉