Koľko pýtať za postieľku?

linki90
5. mar 2023

Ahojte kolko by ste pytali za klasicku drevenu postielku pre bábo? je po jednom dietati , aj s matracom, mantinelom a takym chranicom na vrch maly to obhryzal takze to drevo je trosku pokusane ale inak je postielka v poriadku, chcem sa toho zbavit ale zase nechcem to ani zadarmo dat ,kolko je tak akurat pytat ďakujem

anjelicek26
5. mar 2023

Ved pozri bazar a porovnaj s tou svojou a budes vediet...

pribinak
5. mar 2023

@linki90 veď koľko bola pôvodná cena, od toho sa odraz a pozri podobne na nete, za koľko idu

stanulienkat
5. mar 2023

Ved sa pizri na bazar🙄

viestta
5. mar 2023

Polovicku ceny novej

zooeynka
5. mar 2023

Ak sa toho chces fakt zbavit tak pytaj tak 40€

nanka3
5. mar 2023

zalezi kolko stala ako nova..... su postielky za 200 EUR a sú za 50.... ja by som dala za polovicnu sumu, za aku som kupila

jeanne14
5. mar 2023

Predala som dve postieľky za polovičnú cenu ako stali nové 😉

lvulik
5. mar 2023

Obhryzenu by som fakt nepredávala, max darovala...

loginexistuje
5. mar 2023

ohryzenu za odvoz a kilo bananov

tanyag
5. mar 2023

Ja som predala ako novú, s úložým priestorom, síce bez matracu, ale stála 150€ a predala som za 40€ 🤭 za viac sa predať nedala...a keďže mi zavadziala tak som cenu spustila...tak isto som predala kočík, ktorý stál 450€ za 80€...len nech mi nezavadzia....je to na vás...ale ak má nejaké poškodenia ako ohrýzané drevo, tak to neviem, či vám niekto kúpi...ja osobne, by som nekúpila...

kitycat
5. mar 2023

Pytaj 10-20 eur max... Ohryzena postielja, matrac, na ktory dieta pravdepodobne cikalo a slintalo..

My sme dostali uplne zadarmo od susedy

jaskolka
5. mar 2023

Ja som pred pár týždňami predala postieľku za 60 eur (nová stála 150)aj s matracom. Kočík 3 kombináciu za 120 eur (nový stál 400).Ono tie veci sa už veľmi draho predať nedajú, je ich plno na bazaroch a podobne, jedine ze fakt ta cena aj stav zaujme.

selest
5. mar 2023

Tusim za dvacku sme predali ohryzenu bez nicoho. Ani matrac som nedala k nej, prislo mi to nehygienicke po dvoch detoch. Cudujem sa ale predala sa rychlo..

tina5959
5. mar 2023

@linki90 Čím lacnejšie -tým rýchlejšie predáš .

danyelia
5. mar 2023

Ahoj, úprimne - ja by som obhrýzanú postieľku nepredávala, skôr darovala, ak predaj, tak možno za symbolických 10/20 €. Ani by som si takú nekúpila, to už skôr novú, najlacnejšiu. Ale zase v dnešnej ťažkej dobe sa možno niekomu zíde aj taká a lacnejšia...

amelie2017
5. mar 2023

Tuto som kupila ja, ikeacka guliver, natreta na sivo. Postielka 30€, mantinel 5€, matrac 15€, projektor 10€. Len ten matrac stal 150€, ked bol novy- guglila som 😀