Koľko malo vaše dieťa, keď ste išli prvýkrát na kávu?

klawdy
14. feb 2015

Chcem sa spytat kolko malo vase dieta ked ste si vyrazili prvy krat von s kamoskami na kavu alebo na diskoteku? Dieta bolo samozrejme pri oteckovi alebo starych rodicov.

mawka
14. feb 2015

@klawdy uprimne? prisla som s malym z porodnice, zostal u mojich rodicov dve hodinky, ja som sla na nakup a dali sme si este vtedy s manzelom aj kavu v OC. porod neznamena prestat zit. akurat ze na diskoteky nechodim, to mi pride take divne, ked su tam decka, ktorym by som uz pomaly mohla aj mamou byt 😀 a uplne normalne ked som mala chut ist na kavu, byvaly mi nezakazoval, povedal chod, ja maleho postrazim. v tomto smere som nemala ziadny problem. no a kedze som rozvedena a ex byva daleko, uz dcerka ako polrocna travila vikendy bezo mna, boli u exa. co je preboha na tom? a moje deti nie su poznacene, su zvyknute, nemaju problem sa prisposobit akemukolvek prostrediu a situacii a aj tak sa lubime. ako si ty spravis, tak bude a nikto nema pravo ta posudzovat, ze nieco robis zle. rob si po svojom a na reci okolia kasli 🙂

cuculik1
14. feb 2015

@klawdy ja som mala dva tyzdne po sekcii vianocny vecierok a na druhy den na to stretavku po 15 rokoch... isla som na oba, aj ked len na kratko, lebo maly pil moje mliecko, ale sla som...a vobec som nemala ziadne vycitky. Tatko sa vedel vzdy o drobca dobre postarat 🙂

marylis
14. feb 2015

@klawdy ja som sla znamym na svadbu, ked mal maly 6 tyzdnov. Moja mamina ho strazila ☺

klawdy
autor
14. feb 2015

Dakujem dievcata maly ma 2mesiace a este som nebola nikde len doma a na prechadzky s nim chodim. 😀

danieli
14. feb 2015

nuz byt stale len doma to by mi preskocilo, maleho som vyhradne kojila, ale ked som potrebovala, hop do auta a o dve hodinky doma 🙂 a to uz od jeho narodenia

miadi
14. feb 2015

@mawka mas super pristup 🙂 niekomu exka ani 3rocne nechce na den "pozicat" a ty si dala na vikend pol rocne sak je to otec tiez sa vie postarat netreba z toho robit dramu len preto ze vas vztah nevysiel..

mawka
14. feb 2015

@miadi jaj boze, sak ex bol debil, ale ako otec je dobry. tak nebudem svoju averziu cez deti riesit a mstit sa mu. navyse oddych sa hodi vzdy od deti, to nech mi nikto nehovori ze to tak nie je. takze mne to pride vhod. decka potrebuju aj otca, udrziavat s nim vztah aj s jeho rodinou a ja nepojdem sama proti sebe, ked si ich chce zobrat a ja mozem mat volno a cas par dni pre seba, pre priatelov, zajst si niekam von a hlavne si poupratovat a uzit si poriadok aspon tri dni, kym tu zase nebude ako po vybuchhu 😀 a nemusim vtedy varit a mozem vstavat kedy chcem. sak to je perfektne. a cez prazdniny si ich brava na tyzden-dva. jooj, to si idem na festival, na opekacky, zurujem, uzivam si. lebo sama s detmi inak nemam cas.

miadi
14. feb 2015

@mawka ved to je dobre ze chapes ten rozdiel ze pre teba je debil ale pre deti nie je zlym otcom niektore baby idu proti sebe a mstia sa a riesia to cez deti lebo vedia ze tym ho mozu zranit.Ake myslim ze tym aj ochudobnuju svoje deti..Ked je ok otec a o deti ma zaujem..
ale to len svedci o tvojej urovni ktora je vyzsia ako u inych 🙂
Ty ho nemusis mat rada staci ze vies ze zvladne sa o ne postarat a mozes si aj odychnut 🙂 hlupa nie si 🙂

ena70
14. feb 2015

@klawdy kedze ja som studovala dialkovo vysku ked sa maly narodil a vyucko bolo cez vikend, tak som kludne malého nechala na cely den oteckovi...tusim mal jeden mesiac ked som prvýkrát odchadzala na prednasky...a otecko sa postaral...problem nemal ziadny.... na diskoteky som nechodila lebo maly do 2 rokov riadne nespal, takze ja som bola rada, ked som len trocha mohla pospat...na zury som nemala silu...ale ist si sadnut na kavu nebol problem, otecko postrazil....ved tym ze si sa vydala a mas dieta, tak si neumrela 🙂...mas pravo sa trochu vyventilovat psychicky s kamoskami,ci zmenit vzduch...to je predsa prirodzene....ja som si tak urobila aj "kulturu" - ze pobehala po obchodoch 🙂 popozerat handry 🙂

jolly84
7. mar 2015

@klawdy mesiac po pôrode, chodím pravidelne........