Dvojmamičky s deťmi po 3 roky

10. máj 2024

Ahojte maminy co mate drobcov v ramci retazovej materskej,ako to zvladate? Ja mam po 2 mesiacoch pocit ze meliem z posledneho a skolka v nedohladne 😁
Podme sa trosku podporit 😍

beata_k
10. máj 2024

Pockaj az ti zo skolky prinesie sople a budes mat 2 chore deti. Na tu skolku sa az tak netes 😉

autor
10. máj 2024

@beata_k takto sice podpora nevyzera ale kazdy ma pravo sa vyjadrit 😄

beata_k
10. máj 2024

A co ti budem klamat 🤷😃

beata_k
10. máj 2024

Bude aj lepsie. U nas zhruba ked mladsi zacal 4-nozkovat. To zacala prva spolocna hra. Este trochu vydrz, bude dobre 🙂

hederamonstera
10. máj 2024

Ja sa teda na skolku vobec netesim, takto mame lazo plazo rano, valame sa dokedy deti sa vydrzia blaznit v posteli, potom v pohodicke ranajky, mladsi ide spat, starsi sa hra, potom sa spanky vymenia, ak je tato doma a strazi starsieho kym spi, ja sa idem v pohodke prejst so sluchadlami v usiach a podcastom, prideme, v pohodicke obed, poobede uz ide tazsie, kedze uz aj ja som unavena😂 ale proste ked zacne skolka, to budeme musiet furt daco riesit, potom choroby, eee…je to tazke s dvomi ale to prejde.
Uvidis, ked bude mladsi vacsi, to sa trosku zamestnaju aj spolu 🙂

ikonica
10. máj 2024

Tiez som si myslela, ze skolka ma trocha odbremeni, az mi tie sopole nedoniesla a boli sme doma vsetci chori a takto stale dokola az do cca marca, kedy sa choroby ukludnili.. medzi detmi mam rozdiel 2r5m... A starsia bola chora len raz kym nenastupila do skolky (covid v 15 mes.)... Druhy rok v skolke som ocakavala, ze bude lepsi, ked uz si nejaku imunitu vybudovala... Ale prd makovy... Tento rok bol este horsi... Cize nebudem ti tahat medove motuzy popod nos... Je to zahul... A som zvedava jak to bude, ked pojdem o rok do prace 🙈

ivangeline
10. máj 2024

Mám 5 deti doma a jedno z toho ma mesiac. Všetko sa dá. ;)

hederamonstera
10. máj 2024

@ivangeline ako?😂

jgk24
10. máj 2024

syn ma 4roky, dcera rok a dva mesiace..odkedy chodi, je to podstatne lepsie, takze si myslim, ze prvy rok treba len nejako prezit 😃 ale inac suhlasim s tymi skolkarskymi chorobami je to des...dcera uz mala 2x zapal priedusiek, covid, boli sme v nemocnici a sople kazdy mesiac to uz je samozrejmost

pandorra
10. máj 2024

@beata_k to vobec nie je pravda, kazde dieta je ine. Starsia bola chora raz a to iste aj minuly rok.

ivangeline
11. máj 2024

@hederamonstera Režim, trpezlivosť, spolupatričnosť, empatia, atd. ;D a v praxi aj rýchle jedla, veľa vonku, spoločne činnosti… a počas zlých dní aj veľa kriku, behu, skákania a sacania sa. ;D Menej dokonalosti, viac ľudskosti. Tak nejak. Som s nimi rada väčšinu času.

hederamonstera
11. máj 2024

@ivangeline krasa❤️

siska53
17. máj 2024

Zo zaciatku to bolo tazsie, po 2 mesiacoch sa to nejak ustalilo, hlavne sa koncili koliky. Ja som.si tu rodicovsku dost uzila. A nie, nemala som a nemam kludne deti, zvlast starsi syn, mladsia sa vzdy pridala ( neskor) . Syn sa dostal do skolky az v 4,5 roku, takze tak 🙂.