Domácnosť s dvomi deťmi

eva1235
2. mar 2023

Ahojte zienky, prosim Vas aky mate denny harmonogram s detmi? Mame 14 mesiacov.
Ako sa hrate s detmi v podobnom veku?
Kedy stihate varit, upratovat atd. ?
Mam pocit ze mi vsetko pada na hlavu 🙈 a nestiham . Dakujem

tiezjedna
2. mar 2023

máš dvojičky?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzikak
2. mar 2023

@elizabet173 a upratovat ked je tata doma. Bud vezme deti von sa pohrat a v klude upraces alebo pomoze pri domacich pracach aj on ked sa deti budu motat doma. A neobetovat spanok na upratovanie, varenie a pod. Kludne si lahni aj ked nezaspis ale aspon si chrbat oddychne. Neda sa vsetko stihat. Su tu deti a netreba sa hrat na dokonalost. Vsetky to pozname a domacnost je vasa. Ja som vzdy varila vecer (na dalsi den), ked bol manzel s detmi. Upratovala som len dolezite veci. Oprat a vyvesit mozes kedykolvek pocas dna. Inak s detmi idealne co najviac von. Velke vysavanie, zehlenie v tyzdni nedava zmysel.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzikak
3. mar 2023

@elizabet173 ano ano tak som to myslela 😀

cecilia29
3. mar 2023

Hlavne to treba prežiť a nekladú vysoké nároky. Jednoznačne teba variť na 2 dní, zvyšné jedlo mrazit. Robiť rýchle jedla. Byt s deťmi veľa von. Keď sú von , nerobia neporiadok dnu. Nech majú hračky v jednej izbe kde sa hrajú. Ak máte zle noci, tak keď.spia oni, spi ty. Aj dobre, tak si vyloz nohy a daj sú kávu (alebo magnezko) Cim menej hraciek mate.tym urobia menej neporiadku. Ja mam vacsinu hraciek v boxoch na skrine. A dám ten box s ktorým sa chcú hrať