Deň s 5 mesačným dieťatkom

11. feb 2022

Ahojte baby,
Čo robíte cez deň s takýmito malými deťmi ? Hľadám inšpiráciu . Pripadne s akými hračkami sa hráte . Aké knižky máte doma ? Ďakujem .

diamond007
11. feb 2022

Varím, periem, upratujem, kocikujem, mojkam, uspavam, ukazujeme rôzne veci, knižky, aj z domácností, čo si neublíži tak dám aj do ruky ochytat. Takéto detičky baví debata, naša brble ostošesť a ,,odpovedá mi,,... Očný kontakt milujú detičky. Nejaké hry a pod tak to nie, na to je ešte skoro 🙂 a veľmi rada sa kúpe teraz, je na brušku vo vani a chytá hracky

im709vf
11. feb 2022

Ja mam 6 mesačnú, a nejaké extra plány na dní nemame 😄 spi, papa, a ak je hore tak je celý čas na podložke na zemi, okolo nej sú porozhadzovane hracky a hra sa sama.. teraz je to skôr o rozvoji pohybu, a v tom jej nepomaham, musí sa "trapit" sama 😄

deby3
11. feb 2022

O tyzden ma 6 mesiacov, toto je vsetko, co ma, davam jej vzdy nieco...resp. si sama berie z krabicky. Hra sa sama ak ma chut, inak jej ukazujem zvieratka, knizky, staviam vezu z kociek .. skuma svet okolo.

medeaa
11. feb 2022

S 5 mesacnym som sa hrala s hrkalkami, vynikajuci bol aj Oball do rucicky. Bavili ho vtedy aj kadejake sustiace hracky, mal plysoveho levika s hrivou vyplnenou sustiacim materialom a to ho bavilo chytat a mackat. Vzdy ked mal bdele okno a naladicku tak bol na brusku. Velmi sa u nas uchytili hryzatka Matchstick monkey a svietiaca detska lampicka Inogio, ktora meni farby. Na brusku ho bavilo pozerat do zrkadla na takej knizke co sa da postavit pred babatko na sposob stolneho kalendara, myslim ze je znacky Taf toys. Inak je super babo pretacat, podavat nu hracky zo stran, nevh sa za nimi natahuje cez vlastnu os a podobne.

zoeeoz
15. feb 2022

My sme boli nonstop vonku, počas dňa klasický čas na brušku a chrbátiku a okolo toho to bol môj sparing partner pri domácich prácach:D nám len "pol dňa" zabrala vojtovka, čiže....🤣 nič také extra sme nerobili 😊