Čo sa mi to deje?

1. dec 2022

Ahojtr, som mlada 23 ročná baba, po 2r práce som otehotnela s priatelom s ktorým som 3roky, mama s ocom pochopiteľne s tehotenstva nadšený neboli, nesuhlasili s bývaním u nich šli sme bývať k priatelovym rodičom, no mne tu je strasne zle, prepadaju ma tu normalne depresie, nemám chuť žiť, chcem si ublížiť
Chyba mi moja mamina moja rodina nedokážem si zvyknut, priateľ chodi Na tyzdnovky

lulucka1
1. dec 2022

V prvom rade je najdolezitejsie sa o tom porozpravat so svojimi rodicmi a povedat im ako ti chybaju a ze by si to chcela zmenit. Urcite ta pochopia a nejako spolu najdete riesenie ❤️

autor
1. dec 2022

@lulucka1 mamina nasla ale oco nevydrží keď tu reve diet on jr zla povaha

pribinak
1. dec 2022

@lulucka1 čo tvoj partner? Vie o tvojich pocitoch? Rozprávala si sa s ním? Z toho čo zarobí by ste dokázali zaplatiť maly podnájom

Ísť k rodičom kde je nervózny otec, tiež nie je dobrý nápad

punkerka2510
1. dec 2022

Tiež mám depky a bývam doma mat erika nieje sranda

autor
1. dec 2022

@pribinak ved praave, ideme domček stavat na jar... :(

autor
1. dec 2022

@punkerka2510 .... je to strašne

januska12323
1. dec 2022

Za mamou predsa môžeš chodiť na návštevy naďalej.

autor
1. dec 2022

@januska12323 chodím ale keď som celé dni u svokry tak ma prepadaju depresie

lulucka1
1. dec 2022

A malicky podnajom niekde napriklad na dedine nie je mozny? My sme to tak vyriesili a je to super

strasko
1. dec 2022

mrzí ma to. aspoň že s maminou vieš byť v kontakte. A nepomáha ti ani sústrediť sa na domček, čo budete mať? Keby si skúsila mysel zamestnať výberom zariadenia, doplnkov, kachličiek... mne toto veľmi pomáhalo, keď sme kupovali byt, doteraz to robím lebo treba prerábať tak keď mám stavy z roboty, idem na Pinterest a odídem do iného sveta 🙂

autor
1. dec 2022

@lulucka1 hm to ma nenapadlo ak sa môžem spýtať koľko platíte?

punkerka2510
1. dec 2022

Chod k vašim aj tak keď je muž furt preč t6

tanyan
1. dec 2022

Pokiaľ nemáš vyslovene negatívny vzťah so svokrovcami, tak by som nemíňala peniaze na podnájom. Ak máš byť totiž v podnájme sama s dieťaťom zavretá medzi 4 stenami, tak to Tvoje depresie môže ešte prehĺbiť.
Ak je Tvoj otec nervák, tak návrat k vlastným rodičom tiež nie je riešenie.
Bývať u rodičov partnera, pričom on tam väčšinu času nie je, je ťažké. Avšak už máte plány na domček a namiesto depresií môžeš rozmýšľať nad domom, zariaďovaním, záhradou... Venuj tento čas dieťaťu a sebe a plánom do budúcnosti. Niekedy nie je prítomnosť ideálna, ale ten čas sa dá využiť na prípravu lepšej budúcnosti. 😉

danieladeley
1. dec 2022

a naco si ako isla byvat k priatelovym rodicom, ked chodi na tyzdnovky?

autor
1. dec 2022

@danieladeley pretože môj otec neznesie detský plac

autor
1. dec 2022

@tanyan veru mas asi pravdu, áno už máme plány na domček uz mame urobene aj nejaké veci materiál nakupeny

morgane1975
1. dec 2022

Tak chcú mať kľud. Hlavne otec. Ste s priateľom dospeli tak aj podnájom by sa dal poriešiť. Nielen dieťa urobiť a potom ostať rodičom na krku.

autor
2. dec 2022

@morgane1975 my ideme stavat dom, my sme chceli ist do bytu ale svokra povedala ze načo budete minat zbytočne ked mame prázdny dom

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz