Čo nemáte radi na materstve?

9. okt 2022

Ja milujem svoje deti, milujem s nimi tráviť čas, pohrať sa, čítať si spolu knižky, maľovať atd ale čo nemám rada je cely ten ´manažment´ okolo deti… domácnosť (upratovať keď máš deti je úplne iná vec ako keď deti nemáš) na každý týždeň vymyslieť čo variť, nákup, prať,potom keď sú väčší všetko čo sa týka skole,… 🤯

hederamonstera
9. okt 2022

Ze si od toho nemozem zobrat dovolenku

nnnuuunnn
9. okt 2022

Ja nemám rada rutinu. Niekoho posielať si umyť zuby, ruky, prezliecť do pyžama, riešiť či sa má najesť. Toto fakt neznášam. Najhoršie je, že to treba robiť roky, cítim sa ako otrok.

sima1415
9. okt 2022

Opakovať jednu vec 1000x bez výsledku , že sa to bola dovolenka a že si tu dovolenku naozaj nemôžem zobrať

zooeynka
9. okt 2022

Nocne vstavanie. Pre mna hrozne. Ostatne sa da....

luccija
9. okt 2022

Ja uz mam teenegerku a aspon u nas, ked bola mala do 12r to boli zlate casy oproti tomu co priniesla puberta🤣mna 3 r puberty vycerpali viac ako cele detstvo
Ale celkovo na materstve je pre mna najhorsia unava fyzicka, psychicka nemoznost si oddychnut, ked zena potrebuje a varenie, kedze na obedy nechodila a ja casto robim z domu

syslik81
9. okt 2022

mne materstvo nevadilo..co mi vadilo boli premudreli ludia okolo co vsetko vedeli lepsie ako ja 😝

evica17
9. okt 2022

Nenávidím.ked mne je zle alebo som chorá unavená a musím riešiť aj tak deti,lebo ich neviem vtedy vypnúť.
A ešte nemám rada také malé bábätká,skôr také väčšie deti,to obdobie sme prežili

thereisabear
9. okt 2022

Nekonečné uspávanie.

halci
9. okt 2022

@nnnuuunnn som na tom rovnako. Preto mam rada vikendy a vybocenie z bezneho zivota.

sojorez
9. okt 2022

Ten strach o deti 🙈

kleopatra114
9. okt 2022

Na materstvo má vycerpavaju najviac Detske choroby a že ich je z posledné obdobie dost 🙄 ale inak na ňom zbožňujem skoro všetko - no dobre , obcas by sa mohol nájsť niekto , kto by nám potomkov s radosťou postrážil, aby sme mohli ísť s muzom na večeru , wellness- len sami dvaja .

denda007
9. okt 2022

Stereotyp

gab
9. okt 2022

treba pripominat roky rokuce niektore veci: odpratat topanky, zaves bundu, odprac tasku, odnes tanier, uloz si veci.A preco takto a nie takto, a on ma to a ja nie, a preco nemôzem a on môze, preco zase??? .. . Vrrr... toto je pre mna vycerpavajuce,

callisia
9. okt 2022

Varenie. Nenávidím ho. Strašná strata času pre mňa 😤

diewcatqoo
9. okt 2022

Svoje dieta milujem najviac na svete, ale priznam sa, ze uz obcas nedavam to "mamiiiiiii" 1000x denne. Ci som na zachode, v sprche, hocikde som a je uplne jedno, ci robim, ale stale je "mamiii". Z 1000x denne je polka takych, ze dieta vlastne ani nic nechce, len teda asi nejak zo zvyku ma vola, aby sa uistilo, ci existujem. A ak nahodou je 10 min ticho, uz mam myslienky, ze robi nieco nekale alebo si ublizilo, tak bud ho idem skontrolovat alebo ho vyzvem, aby sa mi samo ozvalo. Zacarovany kruh.

baxira
9. okt 2022

Večný strach, že sa dieťaťu niečo zlé stane. To je niečo, čoho sa nikdy nezbavím.

marianarem
9. okt 2022

Ze nemozem ani na chvilu polavit a vkuse musim drzat hranice, inak sa za par dni zvrhne nieco, co sme aj rok budovali. Nutnost byt od rana do vecera v strehu a jednym okom a uchom permanentne sledovat, co robi. No a nemoznost lahnut si, ked som chora. Manzel je vzdy chory tiez, nelezime poriadne ani jeden, do toho riesime chore dieta a potom sa tej choroby velmi tazko zbavujeme.

staskast
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bavlnka92
9. okt 2022

uspávanie a zimné obliekanie 😂 prežijem aj opakovanie 100x alebo bordel v izbe ale nenávidím obliekanie a boj so spánkom keďže on by vykecával do 11 minimálne a ja o 4 vstávam 🙈

midori123
9. okt 2022

Choroby! Som suca do kazajky, ked moje decko zakasle po 3 dnoch v skole, alebo ked povie, ze ju boli brusko!
Toto proste nedavam…:-/

olivka84
9. okt 2022

Presne toto všetko čo tu čítam. 😭a najviac to na nás padá keď sme vyčerpané .

ewka9
9. okt 2022

Materstvo je pre mňa najkrajšie obdobie, ale čo fakt nedávam sú večné choroby detí...vážim si každý jeden deň, a to ich nie je veľa keď sú moje deturence zdravé 🙏

nikdenikto
10. okt 2022

Na deťoch nič, len že ich nemá kto postrážiť keď so chceme s mužom vyraziť. Ale to je taká maličkosť. Zbožňujem ich a každý deň ďakujem za zdravé krásne deti. Neskutočný strach mám o ne tiež o muža ale to je asi prirodzené.