Chodíte von aj bez detí?

31. aug 2024

Dobrý deň. Chcem sa spýtať slobodne maminy. Chodite von aj bez vašich detí? Alebo je to normálne že chcem ísť von bez mojej dcéry na pár hodín? Ako to máte vy? Ďakujem za odpovede.

crazy_cat_lady
31. aug 2024

Je to uplne normalne, ze chces mat cas/priestor sama pre seba... 🙂

mirkava
31. aug 2024

Jasné, ak máš malú kde nechať, je super si vyvetrať hlavu. Spokojná mamina = spokojne dieťa 😊.

svetlonos
31. aug 2024

Jasne ani slobodna matka nie som. Deti ľúbim ale tiez je krásne aspoň občas picut aj vlastné myšlienky alebo to ticho 😂

maria123a
31. aug 2024

Áno chodím von aj bez deti.. je to úplne normálne 🙂

monikabotosova
3. sep 2024

Nechodím 😃 považujem to síce za maximálne normálne, no nemá mi kto postrážiť dieťa (a to mám muža!!) no on s ním vydrží naraz tak pol hodinu, potom mi ho už odovzdáva.. raz za mesiac si zájdem na nechty, ale inak nič, a poviem ti, riadne mi z toho prepína.. cítim sa len ako mama. Už sa necítim ako ľudská bytosť, už nemám práva, len povinnosti.. takže ak máš možnosť, určite choď 🙂

autor
3. sep 2024

@monikabotosova cítim sa tak isto....lenze ja bývam s rodičmi keďže otec dcéry je alkoholik.... A moji rodičia ju nechcú postrážiť vraj čo chcem vonku robiť keď mám dieťa.

monikabotosova
3. sep 2024

Ach bože 😥 tak to ti túto situáciu naozaj nezávidím 😔 v tomto prípade ti však naozaj neviem bohužiaľ poradiť 😔