Boli ste už ako matky v klube na párty?

19. apr 2022

Nikoho tu nechcem pohoršiť alebo rozčertiť 🙂 Je podľa vás vhodné ísť na párty so svojimi kamarátkami raz za čas,aj keď ste už mamou?.Nemyslím tým,lietanie okolo chlapov,flirt a opíjanie sa .Iba tancovanie a zábava ...

zmrzlinka2021
19. apr 2022

Aky mas dovod, preco by nebolo vhodne sa zabavit, zatancovat, pokecat a das si dva pohare vina?

mamamasama
19. apr 2022

Ešte som nebola, ale už 3 roky to plánujeme 🤣

sissy27
19. apr 2022

samozrejme a nie raz 😀 dokonca aj na dovolenke bez dieťaťa som bola.

jarmila2010
19. apr 2022

len,aby si to nemala,ako ja😅isla som a nakoniec som sa vobec nebavila,co som stale myslela nato,co sa doma robi...a odvtedy som bola max na stretavke zo ZS do 22h😅ale zase,ja som rodila,za v 36r..a dovtedy som sa dostatocne vybehala po baroch,ci disco...uz mi to vobec nechyba 🙂)

kiki68
19. apr 2022

Jasne ze kde sa da, tak treba ist aj vecer von. Psychohygiena

autor
19. apr 2022

Velmi ste ma potešili ,myslela som si že je to nevhodné ,kedže niektorí starší ľudia k tomu majú svoj názor ...😁

henka123123
19. apr 2022

Kazdu sobotu chodim

denden77
19. apr 2022

nebola.. , lebo som na take nechodila ani pred tym 😁 ale na pizzu, vino, na kavu.. proste vypadnut z domu s priatelmi chodim pravidelne.. inak by mi preplo 😁 cize.. uzi si to,.zabav sa 👌😊

ankare
19. apr 2022

No jasné. Keby sa mi dalo, aj každý mesiac chodím. 🤭

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
19. apr 2022

Mna vzali kamosky "vyvencit" prvykrat este s jednou kolegynou, ktora bola tiez na materskej, ked mala moja rok a super sme si to uzili. Aj muz to chapal, ze potrebujem trochu vyvetrat hlavu

henka123123
19. apr 2022

@cocolino234 nie.kazfu sobotu chodievam von vecer a muz piatky vecer tak.to mame zauzivane a vyhovuje nam to.ostatne dni nechodime nikam ibq s detmi domacnost praca atd

alanko20
19. apr 2022

Nechodila som ani pred dietatom, za to sa obcas rada sama prejdem nakupit. Sama vencim psa takmer denne. Kazda mama si uziva "svoju samotu" po svojom, ako jej vyhovuje. Kludne aj tancovačka v klube 🙂

nikpa
19. apr 2022

Už som bola a dúfam, že sa mi zase niekedy podarí aj takto do noci vypadnúť s kamoškami ako za mlada. Čo je na tom, matka snáď nemá nárok sa raz za čas odviazať?!

henka123123
19. apr 2022

@cocolino234 ale nechodim kaazfu sobotu na disco ale do podniku ano alebo nq oslavu atd odreagovat sa s kamosmi

tosomja
19. apr 2022

Keby s tým manžel nemal problém, a bol by ochotne s deťmi, tak áno. Ale že by som mala dať deti k babke, či inde aby som ja s mužom niekde išla, nie.
Ale ani nechodím nikde, ani s ním, ani bez neho, nevyhľadával taký druh zábavy. 🙂

marse
19. apr 2022

diskotéka a klub nie, ale to iba preto, že nie som tento typ... ale ked boli dievčata menšie tak som išla raz do mesiaca sa prejst do mesta, na nakup , pošmejdiť obchody.
a raz do roka som mala a mam doteraz víkend s kamaratkou. tento rok nám hádam výjde wellnes.
to že si mamou ťa nesmie uväzniť doma..

inana11
19. apr 2022

No nám napríklad nerobi problem dať strazit decká babkam a ísť sa s muzom zabavit,bez neho na party nechodim,keďže mame kamaratov viacmenej s detmi tak zaciname oslavy skoro a do ôsmej sme vybureni a aj decká ale vyjdeme si aj my a ja samostatne s kamoškami do kina a muž samostatne na futbal alebo aj vecer s kamosmi do baru,keď sa zídu dobrá partia bývala… podľa mna aj mama sa musí trochu aj vyšantiť a nepoznať len detske programy ale aj niečo svoje🤷‍♀️

jarmila2010
19. apr 2022

@denden77 ano,na kavu a posedenie chodievam pravidelne..aj zajtra rano idem s kamoskami na kavu 🙂 len ta nocna zabava ma,uz nelaka...ale napr..robievame si oslavy ,uz v restikach..taka partia...a idu aj deti(12 a 9)..teraz chystame kamosky 50ku v swim clube,kde si zahrame aj bowling,sipky,air hokej....naposledy sme tak boli do 22:30..zacali sme o 18h...

ibrunova
19. apr 2022

myslíš, že všetky ženy v baroch sú slobodné a bezdetné? 🙂

denden77
19. apr 2022

@jarmila2010 ja sa zdrzim podla temy/zabavy/spolocnosti.. niekedy som doma o 22, niekedy o pol noci 😁 ja teda chodim prevazne vecer, ked uz potomok ide spat 😊

jarmila2010
19. apr 2022

@denden77 u nas zase nikdy nefungonvali babky...nasi nikdy nikde bez nas nespali...a s tymi akciami po veceroch sme zacali,az ked,uz podrastli ...

julie19
19. apr 2022

Ja som nikdy ani pred dieťaťom nebola na party a kluby a večerné zábavy … ale na kavicky s kamoškami, pohárik vina, večeru alebo tak si nájdem čas aj teraz … už nie tak často ako by som chcela ale aj mama si zaslúži raz za vás vypnúť tak ako je zvyknutá a ako sa jej to páči ;)

valkyrka79
19. apr 2022

Ano chodím…A teď už mám dceru ve věku, že jdeme i spolu😉

danyelia
19. apr 2022

Ahoj, bola som, no popravde už má to ani veľmi neláka, taký nočný ako za mladých čias, radšej by som si kľudne prečítala knihu v posteli 😊

dkethe
19. apr 2022

Dnes je doba ina... Matky uz nemusia len stlsnut a nosit na hlave uces ala karfiol. Sme stale plnohodnotne zeny, a moze robit co nas bavi 😍 samozrejme s mierou, kedze mame zavazky a zodpovednost voci detom, co sme ako bezdetne nemali

sszuzu8
19. apr 2022

Nie 🙂 uz vyše 8 rokov

ummimaryam
19. apr 2022

Neviem si predstavit chodit po baroch ako matka, to neexistuje. Mam urcitu moralnu povinnost voci svojim detom. A nemyslim si ze zadana zena s detmi patri do baru alebo nocnych podnikov. Tot moj nazor

didi2102
19. apr 2022

Nebola ale plánujem uz hrozné dlho,snáď sa dožijem 😄 a je to veľmi vhodné 🥂🥳

lenvam
19. apr 2022

Bola som teraz v sobotu a predtým pred mesiacom a aj som sa doslova ozrala ešte dnes mi je na prd 😁ale za mesiac ideme zas.