Ako ste sa zmierili s tým, že budete mať iba 1 dieťatko?

11. sep 2023

Ako ste sa zmierili s tým, že budete mať iba 1 dieťatko, pokiaľ ste chceli viac, len z nejakého dôvodu to nevyšlo. Ja sama som jedináčik a práve preto som si priala mat aspoň 2 detičky, chýbal mi súrodenec, avšak zrejme to nebude možné zo zdravotných problémov.

msnesquik
11. sep 2023

Ahoj, tato otazka ma trapi uz enjaky ten cas..mam jedno dietatko, ale kratko po narodeni som ochorelaa, liecba mi znemoznila mat dalsie deti a tiez ma to velmi trapi...☹ stale sa s tym snazim zmierit...

ada_alica
11. sep 2023

No normálne už nebolo s kým 🥺, časom to prijmes

kiki68
11. sep 2023

Ako clovek si to musi nejak zrovnat a ist dalej. Ja s kamoskou sme to riesili a podla mna sme dosli aj k tomu, ze je nam uz vlastne dobre a dieta rastie a clovek si zvykne na ten zivot ako je. Co by ine dali za to jedno, furt mame stastie

zelenakobyla123
11. sep 2023

Netrápte sa nad vecami, ktoré neviete ovplyvniť. Tešte sa z toho jedného, môžete sa mu naplno venovať, načo to siliť keď viete, že je nejaké zdravotné riziko? Čo keby sa vám pri tehotenstve, pôrode niečo stane a vaše už narodené dieťa zostane bez mamy?

simona1306
11. sep 2023

mozno nepopularny nazor, ale stale je moznost adopcie .... samozrejme, zena to dieta nevynosi, neporodi ... ale milovat ho moze zena rovnako ako vlastne , a aj naopak, tie deti urcite tuzia po milujucej rodine a tiez to nemozu nijak ovplyvnit ....

andromeda818
30. okt 2023

Záleží, co to je za zdravotní problémy. Muselo by to být fakt vážně, jinak bych to asi riskla.

kvetinka1918
31. okt 2023

Zmierila tak že aspoň to jedno mám a mám všetko