Ako sa nezblázniť sama na na rodičovskej?

23. sep 2023

Pred dvoma dňami som si myslela, že som zadaná a dnes som zrazu sama a bez chlapa. Zažili ste to? Keď si myslíte, že ste spoznali super chlapa, všetko je fajn, je vám dobre, tešíte sa na neho a zrazu sa neozve, neodpíše? Tak to je koniec bez príčiny, bez vysvetlenia. Ako blesk z jasného neba. Môžem si len domýšľať.
Som sama s deťmi a myslela som si, že som po dlhšom čase našla niekoho s kým budem tráviť večery, voľný čas a má rád/akceptuje moje deti, budeme chodiť spolu a nebudem na všetko sama. Verila som mu. Bolo fajn, že namiesto háčkovania, alebo čítania knihy, alebo bezduchého pozerania sociálnych sietí som sa mala s kým porozprávať, objať, pozrieť film. A zrazu som zase sama.
V pohode, prežijem to. Snáď. Ale čo mám tie večery robiť? Ja si nechcem hľadať náplaste v podobe chlapov, ale chýba mi s niekým byť. Mám aj nejaký sociálny kontakt samozrejme, nie som priviazaná doma, ale to je málo, dá sa povedať, že nič. Mám pocit, že sa už zbláznim, skočím z mosta, alebo si vythám vlasy. Mám veľa záujmov, ale málo čo sa dá pri deťoch realizovať. Von nemôžem len tak ísť. Ešte rok budem na RD, ja neviem ako ďalej. Cítim sa úplne frustrovaná a vyhorená
Objednala som sa zo zúfalstva ku psychologičke, dala som si už druhý deň víno. Cítim sa ako posledné hovno...

deedol
23. sep 2023

hlavne si nedavaj vino. psychologicka nemusi byt vobec zly napad. drz sa ❤️

bybaa1
23. sep 2023

Študuj, rob si nejaký kurz. Viem, znie to náročné popri deťoch, ale, ja som začala študovať VS až pred 30- tkou a poviem ti, najlepšie rozhodnutie. Spoznala som XY zaujímavých ľudí, niektorí zostali v mojom živote i po skončení VS, nadobudla som titul a veruže, po večeroch som sa nenudila. Ak školu máš, zameraj sa na kurzy. Vyjdes rd a padne ti vhod širšie zameranie, možno úplne iné zameranie. Držím ti palce 🙏

autor
23. sep 2023

@deedol neboj sa, alkoholička zo mňa nebude. Ja si ten pohár vína zajtra podstivo odtrpím. Býva mi neskutočne zle z alkoholu, ale dnes nemôžem vydržať sama so sebou na "triezvo"

loliki
23. sep 2023

Budeš chodiť na MK a dávať ženám dobré rady do života. 🙂
A nezisťovala si, či sa mu niečo nestalo?

autor
23. sep 2023

@loliki dal jednu správu dnes, že bol "mŕtvy", že nevládal odpísať. Dva dni nevládal napísať jednu vetu a stále bol online a ešte k tomu aj v práci. Takže tak. Ja som mu odpísala a zase to odignoroval. Nič sa mu nestalo, len si to rozmyslel

autor
23. sep 2023

@bybaa1 to by bolo fajn, len neviem či mám silu na to učiť sa po večeroch. A musela by som chodiť na skúšky. Ja už teraz rozmýšľam ako to spravím a kam dám deti aby som mohla ísť aspoň k tej psychologičke

loliki
23. sep 2023

Možno naňho niečo lezie, myslím choroba. Ja som tu tento týždeň furt, lebo z ničoho nič Covid. Tak čo mám robiť? Možno sa ešte uzdraví a "vzkriesi". 🙂 Daj tomu šancu. Troška sa oňho mierne zaujímaj. Koľko sa poznáte?

autor
23. sep 2023

@loliki ale my sme boli dohodnutý, že príde a on mi absolútne nič nenapísal. A bol on-line. On nenapísal, že je chorý, alebo čo. Predtým mi písal nonstop aj keď bol chorý. Normálne mi napísal, že mu je zle, že umiera. Nech mi nikto netvrdí, že sa človek nezmôže na jednu vetu aj keď je mu zle. Tri mesiace

loliki
23. sep 2023

Napísal Ti, že mu je zle, že umiera. Bol mŕtvy a nevládal odpísať. A teraz tvoju sms znovu odignoroval. Hm. Prepáč, možno sa mýlim. Podľa mňa je chorý. Súdim podľa seba. Kým musel byť, tak bol v robote. Potom zaľahol, spal... vypnutý. Ja si to viem predstaviť, lebo som bola podobne. Tak snáď je ešte nádej. Tá choroba Ti tak zruší dohodnuté akcie, že by si neverila. Vydrž týždeň.

autor
23. sep 2023

@loliki no neviem, stále je on-line a moju správu si ani neprečítal... ja "vydržím" , nemienim mu písať, ale nechcem si robiť falošné nádeje

loliki
23. sep 2023

Tá neistota je blbá. Len aby si to nepokazila nerváčením a on možno ozaj nemôže. Otázka je kto koho potrebuje viac.

lenocka8894
24. sep 2023

Ahoj 🙃 som v situacii ako ty a stalo sa mi presne to iste tiez sa s tym teraz pasujem 😏 ak chces o tom pokecat kludne napis 🙃

mon29
24. sep 2023

Nema zaujem.. Tiez som to zazila.. Otras ako nedokazu ani len uprimne komunikovat😖

natalienka12
24. sep 2023

Autorka, chlapi myslia jednoducho a priamociaro. Ty mas 2 deti (alebo viac?), nie su jeho, on nie je ich povinny zivit. Bol u teba po veceroch 3 mesiace, posulozil si zadarmo a mozno si uz zacala mat reci o spolocnom byvani, tak sa zlakol. Lebo jedine o co mu islo, bolo si zasulozit, zabavit sa a dovi dopo. Tak to pochop a daj mu pokoj. Posun sa o krok dalej.

lusyc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkakravcova
24. sep 2023

čo otec deti?
Mali ste nejaký vážny problém (závislosť, bitky, týranie, podvadzanie?). S ním sa nedá komunikovať napr o detoch?

natalienka12
24. sep 2023

@mon29 Dokazu, ale ma jej povedat vetu, prepac, chcel som si len dobre zapichat, ale uz si ma omrzela, nemienim sa starat o tvoje deti, nemam zaujem o spoluzitie s tebou, chcem volnost, klud, neviazany sex. Toto ma povedat? Vsak by mu 9 z 10 zien urobilo scenu, spustilo rev do telefonu, vycitky…toto ziadny chlap nepotrebuje. Ignoracia je lepsia, naco si bude otravovat zivot s rumazgajucou citlivkou. Takto necha ist vsetko do stratena.

autor
24. sep 2023

@natalienka12 mne je úplne jasné, že je to zbabelec a nemá gule mi to povedať ... ja som mu začala veriť a on spravil toto
@natalienka12 on mi tvrdil, že chce vzťah a že nemá záujem o trojmesačné vzťahy a deti mu absolútne nevadili. Riešili sme to spolu na začiatku. Ja nepotrebujem aby ma živil. Chcela som ísť na výlet a jemu sa asi nechcelo posunúť náš vzťah tak, že by sme išli na verejnosť. A začal chodiť do fitka, tak tam možno spoznal nejakú a na mňa sa vykašľal proste

natalienka12
24. sep 2023

Ano. Je ale dobre, ze si to pochopila a vies pravu pricinu. On chcel iba sex, ale musel ti na zaciatku povedat kaleraby, inak by si mu “nedala”.

bybaa1
24. sep 2023

@lusyc no prepáč, ale to vážne? Myslíš, že na základe príspevku viem,že nemá raz za týždeň stráženie? Alebo, nemôže si dovoliť kočku, ktorá jej pol dna postrazi deti? Alebo jej snáď mam urobiť harmonogram,prípade sa ponúknuť? 🤦‍♀️bože, žena. 🤦‍♀️

autor
24. sep 2023

@natalienka12 je to debil a ja som mu naletela

natalienka12
24. sep 2023

hlavu hore, aj zla skusenost je skusenost. Pozri sa do zrkadla, daj si dve facky a vymaz ho z mobilu a ak sa da aj z hlavy. A uz pozeraj len dopredu.

lusyc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bybaa1
24. sep 2023

@lusyc ja som študovala a pred nedávnom som úspešne statnicovala. Manžel v zahraničí, sama s malým, všetko som dala. Áno, bolo to náročné, ale dala. Rovnako som mala spolužiačku s ktorou som stále v kontakte, ktorá mala 3- mesačne babo, keď začala. Bola sama, práve sa rozvadzala. Čiže áno, všetko sa dá, pokiaľ je vôľa. Školné sa da platiť i splátkami. Ja som bola každú druhú sobotu na par hodín, je pravda, že v čase covidu, ale študijný plán sa da prispôsobiť a dokonca získať štipendium. Toľko k tomu. 😉

autor
24. sep 2023

@bybaa1 podľa mňa je to super keď človek vyslovene zabíja čas sedením a nič nerobením a baví ho študovať. Ale napríklad ja si rozbiehamem svoje podnikanie, mám dosť roboty. Mne ide skôr o ten voľný čas a čo mám robiť v čase oddychu. Toto bol pre mňa taký relax a sociálny kontakt a zrazu som zase sama a neviem čo so sebou

autor
24. sep 2023

@natalienka12 už ma to aj prešlo, nebolo to také vážne, ale aj tak... keď si predstavím tie nekonečné zimné večery sama 😑

natalienka12
24. sep 2023

chlapov je ako maku, ak ti chyba chlap, sex, spolocnost, najdes ich tolko, ze mozes mat kazdy vecer ineho. Len sa zase nenamotaj.

loliki
24. sep 2023

A čo, nič nové? Stále "mŕtvy"? Spýtala by som sa ho, kedy má pohreb, že by som šla na poslednú rozlúčku. 😉

autor
25. sep 2023

@natalienka12 veď tento bol v podstate iba na sex, ale aj tak sa na mňa vykašlal. Nič také sme nerobili, ja som mu nespomínala trvalý vzťah ani spoločné bývanie. Až na ten výlet no...

autor
25. sep 2023

@loliki stále nič. Ja nechápem, že mu to vôbec nie je blbé úplne sa odmlčať a hrať mŕtveho. Ja by som to nedokázala