Aj vy máte vzťah len k určitým deťom?

5. apr 2022

Aj vy máte vzťah len k určitým deťom? Že proste niektoré sú vám sympatické uz od bábätka, iné vôbec? Ak keď ide o rodinných príslušníkov mám 3 svoje detí ktoré sú najviac pre mňa a inak cudzie deti moc neriešim, ked vidím krásne bábätko,alebo väčšie dieťa, tak sa rozplyniem , jasné.. no napríklad švagrovci majú prvé dieťa a neviem si k nemu vytvoriť vzťah akoby, je veľmi uplakaná, upistana od malička, proste keď ju vidím co i len na fotke,nic to somnou nerobí, akoby mi bolo nesympaticke. Bratranec ma uz staršiu dcéru , šikovné a krásne dievča. Tu zbožňujem od malička . Proste máte to aj vy takto s deťmi?*ze k niektorým inklinujete viac a k iným menej?

zmrzlinka2021
5. apr 2022

Pravdaze, ved deti su tiez ludia, proste k niekomu mas blizsie, k niekomu nie.
To ze si zena neznamena, ze budes šalena za babatkami a ochkat pri kazdom dietatku - to je mozno 1 zena z 10 😉

mamina0078
5. apr 2022

Ano nedelím v tomto smere ludi na deti a dospelých jednoducho nejaký človek mi je viac sympaticky a iný menej

autor
5. apr 2022

Fu a ja som sa bala a mala výčitky,ze niektoré deti proste nemusím 😀 aj ked vidim ako pridávajú známi foto detí, niektoré si rada pozriem no ine hned prekliknem,proste sa mi nepáčia. Aj ked su to detičky, no ak mam byt úprimná a vyznie to povrchne pridu mi napríklad škaredé a tak ,alebo ked.rodic pridáva nonstop fotky denno denne,idu mi potom tie deti na nervy,i ked to nieje ich chyba😀 dufam ze ma teraz neukamenujete..

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
derdia
5. apr 2022

Aj ja to tak mam..😄😄😄Niektore hej niektore vobec.

kittykat22
5. apr 2022

ked mas 3 vlastne, tak jasne, ze sa nerozpyvas nad ostatnymi detmi. Byt mamou 3 malych deti tak ine nechcem ani vidiet 😂 Mozno mas tieto pocity aj preto, lebo ked vidis dieta tak vidis okrem sladkej tvaricky aj starosti ktore sa za nou schovavaju. Inak mne pridu vsetky deti roztomile. Som stastna ked ich vidim - lebo niesu moje 😂

pininka1
5. apr 2022

Tak ja mam svoje tri a pracujem s detmi a mam rada vsetky, rovnako im aj prejavujem lasku. Od mala som bola rada pri detoch a neviem si celkom predstavit ze by som mala k nejakemu negativny postoj. Ale vidim to u niektorych mojich kolegyn. Treba si asi uprimne priznat ze nie kazdy moze robit s detmi radsej robit nieco ine.

dorothee
5. apr 2022

Mam najlepsiu kamosku s tromi detmi,jej prvu dceru lubim ako vlastnu a druhe dve,no dajme tomu,ze sa viem dobre tvarit 😬 su mi nesympaticke a ich chovanie ma trochu rozculuje 😕 a to som uviedla len priklad 😀 takze ano,je to normalne

aurora33
6. apr 2022

Áno aj ja to tak mám. Aj v rodine, švagriná má jednu úžasnú pre mňa neterku, ktorú zbožňujem od mala aj ona mňa a druhá má také, že no 🙂

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz