Rozprávky na dobrú noc pre trojročné dieťa

mone8
7. okt 2021

Dobrý večer mamičky, hľadám knihu s rozprávkami na dobrú noc, ktorá obsahuje viac príbehov, vhodné pre trojročné dieťa.Žiadme bosorky a podobné bytosti 🙂 Prosím dajte tip na pekné, poučné príbehy pred spaním 🙂 Ďakujem 😍

kisskiss
7. okt 2021

Buvirozprávky (Nám sa ešte nechce spať) od Heviera už nefičia? Ja som ich ako dieťa milovala, musím niekde vyhrabať svoju knižku, lebo chcem ju neskôr pre dcérku (o novom vydaní som čítala recenzie, že má divné ilustrácie 😀 )

denda007
8. okt 2021

O psíckovi a mačičke.

bronik89
8. okt 2021

mne hadam mamina citala kadeco co nasla v nasej kniznici 🙂 ale co si pamatam tak rozpravky bratov Grimmovcov, alebo z rozpravky do rozpravky 🙂

zuzkamamka
8. okt 2021

U nas mala velky uspech celu skolku knizka Rozpravky na dobru noc, tato so sovickami 🙂

mone8
autor
8. okt 2021

@zuzkamamka už ju neviem nájsť, všade mi píše, že vypredaná

lucik194
8. okt 2021

špinuška

ivula0807
8. okt 2021

U nas ma velky uspech edicia vydavatelstva Taktik.
Skriatok v pyzamku, Vila zo satocky a posledna kniha sa vola Skriatok, Vila a hviezdicka.
Su tam pekne a poucne pribehy a nasa mala ich ma najradsej ako citanie pred spanim 🙂
Dcerka ma 3 roky a 4 mesiace

nasrdena
8. okt 2021

@mone8 u nás pre chlapca frčí Kamarat Kubko, je to séria menších knižiek, zbierame do zbierky a vždy sa teší keď ideme kúpiť novu. Na každej strane je obrázok s textom. Myslím ze existuje aj dievčenská verzia.
https://www.verbarium.sk/index.php?route=produc...

kaki3
8. okt 2021

Rozpravky na dobru noc, O zajacikoch to je u nas oblubene 🙂

renci777
21. nov 2021

@mone8 pribehy z pod cernicia, nenapadna knizka, ale tie rozpravky krasne 🙂