Knižky a hračky pre 9 - 12 mesačné deti

rybka2021
2. jan 2022

Ahojte,
Ake knizky major radi vase 9-12 mesacne? Moje si teraz fici na tych co maju otvaravie okienka. Ake ine odporucite (prosim o presny nazov knihy)
A hladame nejake tipy na hracky, teraz sa najradsej hra s krabicou ceruziek.

evica17
2. jan 2022

@rybka2021 zatlkacka, kocky drevene, auto take vacsie, navliekat tie kolecka a knihy: u nas na farme, potulky ( toe su velmi oblubene, je tam furt co objavovat) . No a najradsej ma aktivitky co mu povymyslam a polahky doma vyrobim. Napr vkladacku, ze vklada stipce cez otvor do nadoby a vybera, varit burizony (dat mu nacinie a misky, nasypat veela burizonov a ma zabavku, obcas si popapa a potom mu to dat pozametat -bordel je z toho statocny ale zabavka na dlhsie) , tunel.kde vhazduje hracky vyrobit z roliek a take veci, plny net je toho. Minule maloval ( bud dat do folie farbu a zalepit a bude to bez bordelu alebo ja som vyrabala pohladnice, s odtlackou ruky, tak som si urobila jedlu farbu a tym si potom on maloval po papieri a tak. Hracky ho rychlo omrzia ale take.aktivitky ho bavia celkom.

rybka2021
autor
10. jan 2022

@evica17 dakujem krasne za super opisanie 🙂

enoula
10. jan 2022

Vsetky minipedie od svojtky, aj take male knizocky do ruky od nich, krtko, ham ham, hmatove a zvukove knihy mali sme rozne, všetky chvilu bavili, zvieratka auta. Hracky lopta, kocky, kolieska, navliekacie, presypanie fazule, cestovin z misiek do misiek a tak