Knihy pre deti na Vianoce

1. nov 2022

Ahojte, zaujali ma tieto dve knihy:
1. Vianočné prasiatko
2. Vianočné mystérium
Tie z Vás, ktoré ich máte doma, ste s nimi spokojné? Páčili sa vašim deťom?
Moje deti majú 3 a 6 rokov..nie sú tie knižky skôr pre staršie detičky? Budem rada ak mi poradíte, ďakujem 😊

mirkasan
1. nov 2022

📌

galganka
1. nov 2022

Prasiatko sa im veľmi páčilo, Mystérium zaujalo viacej mňa, to sme s deťmi minulé Vianoce nedočitali, tento rok to skúsim znovu.

autor
1. nov 2022

@galganka ďakujem a ako staré detičky máte? Niekde som zachytila, že prasiatko má málo ilustrácií, tak či ich to bude baviť..keby išlo o mňa už mám doma obe knihy😅🙂

galganka
1. nov 2022

2 a pol, 8 a 9. A čítali sme pred rokom. Prasiatko ich bavilo, pýtali si vždy ešte kapitolu... dokonca aj najmenšia počúvala a to mala rok a pol. Ilustrácií je málo a iba čiernobiele, ale stačili nám. Vždy ich prezerali, skúmali, je to naozaj vydarená kniha. Som im potom aj vyrobila prasiatko ku príbehu. Mystérium som chcela ako knihu hlavne ja. Prečítala som ju za tri dni a veľmi sa mi páčila, aj keď doma nie sme veľmi na modlenie, a pod. Ale deti po pár dňoch kniha nebavila, veľa veciam nerozumeli, cestuje sa tam späť v čase aj priestore, takže po pár stranách sa v tom nevyznali. Takze ak to má byť pre 3 a 6 ročné, hlasujem jednoznačne za Prasiatko.

autor
1. nov 2022

@galganka ďakujem krásne za vašu recenziu, tak už mám v tom jasno..ja som po vianočnom prasiatku pokukovala už minulý rok, tak teraz už nejdem váhať a objednám 🙂deti sú na čítanie zvyknuté, zvládnu aj pár strán bez ilustrácií, tak snáď bude aj u nás úspech 🙂a to prasiatko je svetové 👌dobrý nápad

galganka
1. nov 2022

...takéto sú ilustrácie...

autor
1. nov 2022

@galganka pekné..neskôr sú farebné, však?

galganka
1. nov 2022

Nie, farebné tam nie sú.

autor
1. nov 2022

@galganka nevadí, aj tak vyzerá veľmi zaujímavo..ešte raz ďakujem

danieladeley
1. nov 2022

keby si chcela este nejaky tip, tak Zimne rozpravky, mojim sa velmi pacia, vek zhruba te isty a kniha ma velmi pekne ilustracie

autor
1. nov 2022

@danieladeley ďakujem krásne 🙂🙏