Albi Kúzelné čítanie - Vianočné koledy a Vianoce s UsmievAnkou

pandusica
24. okt 2023

Ahojte, mate prosim niekto doma obidve knihy Vianocne koledy a Vianoce s Usmievankou (tak nejako). Ktora z knih je prosim lepsia, chcem kupit pre deti 3,5 a 1,5 roka. Dakujem

bozenas
24. okt 2023

My máme obe knihy. Našim (7r. a 3r.) sa myslím viac páči tá s Usmievankou, čítajú pravidelne, (aj v auguste sme mali "koledové" obdobie). Pre menšie deti by som volila tú s Usmievankou.

sazumak
24. okt 2023

Máme obe, sú nádherné. Vianoce s Usmievankou sú také krásne detské a Vianočné koledy skôr pre väčšie deti, ale našu 3,5 ročnú veľmi bavia, lebo rada spieva, takže ona ich mala rada už pred rokom. Ale ak ich chceš pre obe, tak skôr tie Vianoce s Usmievankou 🙂

sazumak
24. okt 2023

@bozenas Presne toto aj naša, tá má koledové obdobie celý rok 😂
@pandusica Ináč, tie Albi sú také super, my ich máme doma už 15ks a pravidelne dokupujeme, našu to veľmi baví 🙂 Keby len ju, ale aj sebe sa chystám kúpiť teraz tie Ľudové zvyky a tradície 😍

bozenas
24. okt 2023

@sazumak :D tak toto je aj náš prípad (aj čo sa počtu týka, aj celoročných Vianoc), aj na pláži si dcéra pospevovala koledy 😂
Ja tiež pokukujem po tých ľudových zvykoch a tradíciách, aj Vianoce vo svete 🙂

sazumak
24. okt 2023

@bozenas Ja zase tú Kúzelnú kocku-rozprávky, malej som ukazovala ukážky a páčila sa jej. Začala mi javiť záujem aj o tie otázky v knihách, hádanky, čo sa pýtajú, tak by ju aj toto mohlo zaujať 🙂

bozenas
25. okt 2023

@sazumak áno, to rozmýšľam ako darček pod stromček 🙂