Zvýšený fibrinogén v tehotenstve

dalia246
12. júl 2013

Baby mali ste niektora zvyseny fibrinogen v tehot. aj napriek tomu,ze ste si pichali injekcie na zrazanie krvi?

dankadina
12. júl 2013

Fibrinoge byva mierne zvyseny u vsetkych tehuliek

dalia246
autor
12. júl 2013

@dankadina takze sa nemusim obavat? dr. ma dovolenku,neviem s kym by som sa mala poradit...

dankadina
12. júl 2013

Aj ja som mala jedna dr. Ma vystrasila a potom mi to dr. vysvetlil z tehu maju ine hodnoty🙂 🙂 🙂 🙂

dalia246
autor
12. júl 2013

@dankadina ako ine hodnoty? 🙂

googlinqa
12. júl 2013

mala som mierne zvyseny aj napriek tomu, ze som si pichala clexan

cuculik1
12. júl 2013

Aj ja mam zvyseny a picham clexane...zatial len mierne. Vraj stale v norme. Ano a je pravda ze u tehotnych byva vyssi.

dalia246
autor
12. júl 2013

@googlinqa
@cuculik1 aj ja picham clexane a bolo vsetko v pohode cele tehu?

cuculik1
12. júl 2013

@dalia246 este tehu som 19 tt, takze este dlha cesta.... ale okrem fibrinogenu je este dalsich x veci, ktore sa beru do uvahy...preco vlastne pichas?

dalia246
autor
12. júl 2013

@cuculik1 mala som potraty,na hematologii mi zistili tromb.stav,tak musim pichat...

cuculik1
12. júl 2013

@dalia246 aký konkretne?

dalia246
autor
12. júl 2013

@cuculik1 homocystein...

silvia371
12. júl 2013

Ja picham fraxiparin a tiez mam mierne zvyseny, hematologicka to povazuje za normal

googlinqa
12. júl 2013

@googlinqa ja som mala preeklampsiu, neviem ci to spolu suviselo, clexan som pichala ako prevenciu po prvom potrate tak pre istotu

googlinqa
12. júl 2013

@dalia246 ja som mala preeklampsiu, neviem ci to spolu suviselo, clexan som pichala ako prevenciu po prvom potrate tak pre istotu

ninah1486
9. feb 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja som mala zyvseny homocystein

beahavala
11. feb 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

@ninah1486 hcy vitality ma nan skvele vitaminy, mne moc pomohli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre