Zvracanie v 9. týždni

mpopelkova
19. okt 2016

Baby prosím vás som v 9tt a akurát včera som začala zvracať dnes ráno dva krát doteraz som ale nevracala bolo mi len zle .. teraz na všetko jedlo čo si spomeniem alebo cítim niečo zo všetkého mi je zle poraďte mi niečo prosiiiiiiiiim

sibalka21
19. okt 2016

a aku chces radu? musis vydrzat

womankc
19. okt 2016

@mpopelkova musíš to len vydržať , skús si kúpiť marina keksy alebo kúsok suchého rožka prežuť ešte po ležiačky v posteli, v lekárni sa dajú kúpiť také kapsuly - je to výťažok zo zázvoru je to pre tehotné proti nevoľnostiam, tu na mk som zachytila , že si ženy kupovali aj lízatká v lekárne proti nevoľnosti pre tehotné .......... mne nezaberalo vôbec nič , keď už bolo brutálne zle, že som zvracala celý deň v kuse, tak torecan čípky mi pomohli

romina1912
19. okt 2016

@mpopelkova ja som prevracala kazdy jeden den do konca 6 mes, treba to len vydrzat, mne ako tak pomohlo pit coca colu alebo som si natierala cinsku masticku popod nos aby som nic necitila, lebo ma napinalo hlavne z cist.prostriedkov, aj voda mi smrdela

mpopelkova
autor
19. okt 2016

Vydržať nooo ....už nech to prejde je to neprijemneeee..

evkakorcek
19. okt 2016

Treba vydržať. Ja som sa posledný krat pozvracala v 8 mes. potom uz ma "iba" napínalo. Ja som ani tie keksy do seba dostať nemohla a colu už vobec nie zo sladkého ma napínalo aj v spánku :D :D Veľa tehotným ženám pomáha a teda aj mne veľmi pomohla Fatra mineralka s červeným vrchnáčikom, ona neutralizuje žaludočne kyseliny 🙂 a nebudeš mať aspon taký pociť, že máš žaludok ako na vode. Hold to je údel tehotnej ženy, musíš vydržať. Ja som nevoľnosťami schudla na začiatku tehotenstva 8kg 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre