Zvracanie krvi v 13. týždni

alzbeta12399
6. sep 2022

Ahojte baby.. Som 12tt+5 práve som po dlhom čase zvracala a vyzvracala som krv dosť krvi 😢 bojím sa aj keď švagriná keď bola tehotná tiež zvracala krv a všetko bolo ok no strach mam aj tak... Mali ste to niekto???

baxira
6. sep 2022

Ja nie, ale moja kolegyňa mi vravela, že áno.
Na tvojom mieste by som to určite riešila. Kolegyňa totiž skončila v nemocnici. V tvojom prípade to tak nemusí byť, ale... mne by to nedalo.

a1d4k3a
6. sep 2022

Ja si myslím že zvracanie krvi určite nie je v poriadku....

stellarstar
6. sep 2022

@alzbeta12399 namiesto čakania odpovedí tu na MK by som už bola dávno u dr či na pohotovosti

alzbeta12399
autor
6. sep 2022

Môj lekár neordinuje každý deň v meste v ktorom bývam chcela som počkať do 7 rána pretože priateľ išiel do práce a bála som sa ísť sama na pohotovosť, telefonovala som so svojím lekárom a určite to nemá nič z bábätkom mám kontaktovať svojho obvodného lekára... 😬

alzbeta12399
autor
6. sep 2022

Samozrejme som jedla pred tým a nevyvraciala som len krv

majamat
6. sep 2022

urcite informovat dr. no nemusi ti byt zavazne.
pri zvlracani sa moze krv v zvratkoch vyskytovat. z nejakeho dovodu mas podrzdenu sliznicu zaludka a ta zakrvaca. moze byt podrazdena cimkolvek - hoci aj zapalom.

ivanka12311
6. sep 2022

Mala som to isté ale len občas s krvou ale u mňa to bolo to tým že bábätko bolo ináč otočené predkom do vnútra a tlačilo mi na vnútorne orgány.Neskoncila som v nemocnici po konzumáciach a prehliadkach u gyn.bolo vždy všetko v poriadku len to bolo nepríjemne

evica17
6. sep 2022

Mne sa to stalo, ale j som často vracala a iba raz som krv mala a bola to poškodená sliznica pažeráka či hltana. Už sa to neopakovalo potom. Ale určite choď na pohotovosť

alzbeta12399
autor
6. sep 2022

@evica17 mňa poslali na chirurgiu s tým, že ma pravdepodobne dajú ležať do nemocnice

evica17
6. sep 2022

@alzbeta12399 no ja som nebola s tým v nemocnici keďže sa to neopakovalo. Tak ale lepšie byť pod dozorom hlavne teraz keď ste dve v jednom aby s obom niečo nestalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre