Zvracanie a hnačka v 3. trimestri

sabisi
22. júl 2022

Ahojte. Prosím vás, mal niekto podobný problém ako ja? Som v 32 tt a celú noc som nespala, lebo zvraciam, hnackujem ale že vodu. Mám dve staršie deti a tie s tým zacali deň predtým. Ja sa snažím piť minerálku po dúškoch. Veľmi sa bojím o bábätko. Nemohlo sa mu niečo stať keď som veľmi zvracala ? Ďakujem za odpovede.

nikasmile
22. júl 2022

@sabisi ahoj, myslím, že v tomto tt bábätko by malo byť v poriadku, ono dostáva čo potrebuje cez placentu. Ak ti už je lepšie zbehni alebo pošli niekoho do lekárne a odporučia ti. Ak by to trvalo dlho tak určite zbehni za lekárom, možno nejaká viróza keďže to mali aj detičky.

sabisi
autor
22. júl 2022

@nikasmile lekár má dovolenku. Manžel do lekárne nemôže, je tiež KO. Lieky nechcem brať, skôr som myslela niečo prírodné. Hmmm? Ale aj tak ďakujem za odpoveď.

katie253
22. júl 2022

@sabisi prírodné čierne uhlie, to môžeš určite a na zvracanie a hnačku je dobré piť zriedenú kolu alebo Pepsi s čiernym čajom, pomer 1:1.
K tomu chrúmať obyčajné tyčinky.

sabisi
autor
22. júl 2022

@katie253 ďakujem krásne

katie253
22. júl 2022

@sabisi daj vedieť či prešlo. Mne inak na zvracanie dali na pohotovosti čipky Torecan, keď som bola tehu

sabisi
autor
22. júl 2022

@katie253 ďakujem, zdá sa, že to uhlie pomáha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre