Zvláštne opuchy nôh v 39tt

nikol12345678
8. jan 2021

baby mate niektora take divne opuchy v tehu? ja som cely cas nemala a teraz mi spuchla lava noha skor len clenok ake tak ze ked si to prstom stlacim mi tam ostane riadna diera. Pravu nohu mam ok. Tlak mam normalny beriem lieky lebo som mala vyssi a buelkovinu v moci mi nepotrvdili. Cize preeklampsia by to byt nemala. Noha ma neboli iba je to takze zvlasne ze mi tam vzdy ostane tka diera je to normalne ? dakujem

macko1007
8. jan 2021

@nikol12345678 mne tyzden pred porodom zacali opuchy noh aj tvare... tlak tiez vyssi ale bielkovina v moci nie..5dni pred porodom som nevladala ani chodit co ma tak nohy boleli tak ma dr poslala do nemocnice ze nech si ma tam sleduju..od stredy mi davali nejake lieky v piatok som podpisala reverz(umrtie v rodine) prisla som domov ,vyspala som sa a vecer som valila do porodnice...toez sa ti to uz krati a mozes cakat kazdu chvilku ze to uz pride...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
9. jan 2021

mne nohy veľmi opúchali pri prvých dvoch tehu... Pri prvom som neobula ani čižmy a pri druhom som mala držať diétu . Skús vylúčiť soľ. Zo všetkých jedál. Nejedla som ani salámu, syry, ale ani chlieb - podľa lekárky je aj v tom veľa soli. Chlieb bez soli som si piekla sama. Diétu som držala pár dní, nohy odpuchli, váha išla dole. Viac už neopuchli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre