Zväčšenie znamienka počas tehotenstva

vasjar
28. jan 2021

Počas tehu sa mi zväčšilo znamienko. Je jeho vyoperovanie možné počas tehu alebo radšej počkať?

danney1
28. jan 2021

Počas tehotenstva no ja neviem, ja by som išla k dermatologovi, ten povie či treba alebo netreba niečo robiť so znamienkom, dá sa aj laserom, ja som mala dve na krku a išla som radšej laserom pretože mne sa veľmi zle hoja rany po cca dvoch mesiacoch tam už nebola ani stopa, tiež sa mi zväčšovalo jedno tak som rovno si dala vybrať obe.

danney1
28. jan 2021

Určite si to daj ale vyšetriť dermatologom zimné mesiace sú ideálne na odstraňovanie znamienok, väčšinou ak to není súrne tak počas leta to dermatologovia ani neodporúčajú robiť,

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fomelka
28. jan 2021

Treba sa ísť lekárovi ukázať, nech on rozhodne či je to také akútne alebo to môže počkať. Ale znamienka sa odstraňujú len v lokálnej anestéze ako pri zuboch napríklad a to by nemalo bábu ublížiť

mattkapd
29. jan 2021

Ja som bola tiež v tehotenstve keď mi narástla taka šošovicka ale dosť veľká a zrovna tesne pri vchode do šušky.. Išla som na kožné.. Pan doktor to pozrel a ze to je len estetické že toto súrne není tak ze sa mam hlásiť po pôrode.. Takže chod si to dat pozrieť a on zhodnotí ci to musí von alebo to ešte počká.. Držím palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre