Zväčšené spodné bruško v 3. týždni

pupu83
6. sep 2016

Ahojte. Ja som len v 3tt ale spodne brusko sa mi trosku nafuklo a celkovo sa citim ako "naliata vodou". Je to OK? V stravovani som nic nezmenila. Dakujem 🙂

20tatianas
6. sep 2016

ahoj samozrejme je to normalne budes sa postupne ako keby nalievat a začnu ta pobolievat aj prsia ale niet sa coho bat je to uplne ok telo sa pripravuje na to že bude dočasnym kocikom 🙂 ja som v 6+3 a dietatko ma len 6,4mm a už neviem spat na bruchu lebo ma bolia prsia (mam aj velkost kosikov C-D ) a ešte som aj naliata takže zavadzaju :D
da sa to všetko zvladnut 🙂

dominikav123
6. sep 2016

Prosím ta, ako môžeš vedieť ze si tehotná uz v 3 týždni ? 🙂

nivea777
6. sep 2016

@pupu83 mas tu ze si v 6tt..tak preco pises 3tt?Rata sa od MS nie od ovulacie

sadika
6. sep 2016

V 3 tt este ani netusis ze si tehu. Tak bud sa veeelmi nudis alebo si urob poriadok vo vedomostiach. Nic v zlom.

20tatianas
6. sep 2016

ja som vedela už po 2 tyždnoch prvy krat chodila som na odber krvy pre porovnanie 🙂 je možne že sa snažila tak ocakavala 🙂

pupu83
autor
7. sep 2016

@20tatianas dakujem velmi pekne za info 🙂. Zial zmylila som sa a som 6tt. Taktiez ma bolia prsia ale celkovo sa citim fajn 🙂

pupu83
autor
7. sep 2016

@dominikav123 @nivea777 @sadika Dakujem za postrehy. Zmylila som sa, to je pravda. Ja totiz nesurfujem na nete cely den a nehladam si info o tehotenstve. My sme si babatko velmi zelali ale nic sme neplanovali...preto som nevedela ze som tehotna, az ked som nedostala dalsi menzes. Budem sa tesit, ak si tu budeme vymienat prijemne nazory a rady. A nie si tu pisat ze sa tu niekto nudi! Dakujem a prajem krasny den ;)

20tatianas
8. sep 2016

@pupu83 ja si tiež necitam moc blbosti len tu sa spytam ked tak lebo na internete je kopu klamlivych informacii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre