Zuby v tehotenstve

mess123
5. apr 2022

Zdravím Vás, idem si sem získať nejaké upokojujúce odpovede..
Dnes som 13+6 a už druhý týždeň ma bolia zuby, pred tým som nemala vôbec žiadne problémy s nimi no teraz sa mi zdá že mám v jednom ktorý bolí stále, dieru.. K zubárke sa zajtra objednám ale tie ktoré ste v tehotenstve boli u zubárky a nepotrebovali ste trhať iba vŕtať, blomba atď.. Bolí to bez injekcie? A môže sa to vlastne v tehotenstve? Nikdy pred tým som vŕtanie nepostúpila keďže nebolo potrebné takže neviem aké to je ani s injekciou ani bez...

zojanka
5. apr 2022

@mess123 mne dali normálne injekciu od bolesti. A či vŕtanie bolí záleží aký je kaz hlboký. Niečo sa dá v pohode zvládnuť bez. Doktor bude vedieť.

sapetka
5. apr 2022

@mess123 ja som bola. Zopar som mala len povrchovych to islo bez inj. Jeden bol hlbsi a tam som si sala pichnut inj. Ta ti niekak neskodi ani babatku. Je to len lokalna inj. Viac skodia babatku pokazene zuby

annnna18
5. apr 2022

Injekcia sa v tehotenstve moze kludne pichat je to len lokalne umrtvenie.

kiki68
5. apr 2022

@mess123 ved normal das injekciu aj v tehu, bola som v tehu 3x , vrtalo sa dokopy 6 zubov, vzdy s injekciou. Pre tehotne su trosku ine ako pre beznych ludi. Myslim ze nejake ako pre kardiakov su to

diamond007
5. apr 2022

@mess123 ja som si dala aj injekciu

surama
5. apr 2022

@mess123 Ahoj, daju ti anestezu a pohoda. Ja som tak bola a nebola to klasicka anesteza, ale nejaka ina. Bola aj slabsia, tak vravela, ze ak nieco budem citit, ze dopichne, ale netrebalo 🙂 Kludne chod, nie je sa coho bat 🙂

mess123
autor
5. apr 2022

Ďakujem veľmi pekne za každú jednu odpoveď ♥️

macica1706
5. apr 2022

Mne sa pri oboch tehu.prerezala osmička ktorú bolo treba vytrhnúť lebo rástla zle a bolela ma celá pusa,bola som v 26tt a v 24 tt a dali mi aj injekciu,cele to prebehlo v pohode len röntgen sa nesmie robit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre