Žltý výtok v 39. týždni plus 2 dni

natalia1230000
19. mar 2023

Ahojte baby už 3 deň mám strašný pocit tlaku v pošve až sa mi tachsie chodi ako by mi tam niečo vadilo .. pri tlaku a bolesti krčka stále mám vodnaty žltý výtok mala ste to niektorá ?? Ďakujem

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia1230000
autor
19. mar 2023

@kukulda1234 ďakujem ja som sa zľakla či to nieje infekcia alebo zápal

mamkalentedkova
19. mar 2023

Ak nemáš žiadne iné ťažkosti,pálenie ,svrbenie ,tak pravdepodobne je všetko ok,zápal ani infekcia to nebude .Ten tlak je normálny ,už sa to asi ozaj blíži .V tomto štádiu si iste častejšie sledovana v poradni ,ak máš akékoľvek obavy ,poraď sa s lekárom ,hlavne pre svoj pokoj 😊.Držím palce 🍀

natalia1230000
autor
19. mar 2023

@mamkalentedkova nie nesprevádzajú ma žiadne ťažkosti .. no ja bývam v anglickú a na utrazvuk som bola 3.3. A poradňu som mala 20.02. Tu nepozerajú ženu zo spodu ani na pasy nedávajú ženu ako na SK bola som už minule aj na pohotovosti asi 3-4 týždne dozadu lebo som mala kontrakcie každé 5minut tak zo spodu ma ani pozrieť nechceli 🫣 vraj to nieje dobre mala som zápal močových ciest a to mi vraj vyvolávalo kontrakcie antibiotiká našťastie hneď zabrali …tu v UK žena nevie na čom je cele tehu 😀🫣🫣 preto sa pýtam či ste sa niektorá z tým stretla lebo ja som takéto nemala predchádzajúcom tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre