Žltobiely výtok v 15. týždni

samara9
6. dec 2013

ahojte, som v 15tt a mam zlto-biely vyytok, nesvrbi, nepali, neboli ani nic take a vravela som aj na gynde ale nic mi na to nepovedali

ninka25
6. dec 2013

ak zapacha treba liecit ak nie tak v pohode 🙂

uhnakova
6. dec 2013

Aj ja som taky mavala, neboj, prejde to po porode 🙂

marianqa
6. dec 2013

ja som mala a nakoniec to bola pleseň ☹

22beba
6. dec 2013

ja som tiež mala furt som sa stazovala že mam mykozu.taktiež ma nič nesvrbelo . a doky nič nakoniec ked ma začalo neznesitelne boliet brucho mi zistili zapal a musela som v tehu ležat v nemocnici☹ nechcem strašit nemusi to byt tvoj pripad to bol len moj ☹ drž sa 🙂

samara9
autor
6. dec 2013

@22beba
@marianqa
@uhnakova
@ninka25 nesvrbi, nepali ani nicproste iba na nohavickach si ho najdem aj to iba sem tam..hovorila som dr o tom ale ona nic na to..

uhnakova
6. dec 2013

@samara9 nuz tak mna sa na vytok moja gynekologicka sama pytala a nasledne mi povedala, ze je to v tehotenstve normalne.

samara9
autor
6. dec 2013

@uhnakova co som citala kade tade ze je to v tehu normalne

anabela2111
6. dec 2013

Ja som to mala v prvom tehot. a aj teraz,hovorila som dr.tak mi zobrala kultiváciu,no nevyšlo nič,takže všetko ok.Som rada,že to nebrala na ľahkú váhu,lebo pri prvom sa to zanedbalo,nič mi nevyšetrovala a bola to infekcia,ktorú mala už v krvi aj dcérka,takže hneď ako prišla na svet dostala ATB do žily 😒 ☹

anabela2111
6. dec 2013
chokma
7. dec 2013

ak si das do vyhladavania "tehotensky vytok" najde si velky kopec prispevkov... ale ak by si mala byt nervozna, tak je urcite lepsie povedat svojmu gynekologovi. ja mam take cosi tiez. nosim intimky. nic ma neboli, nesvrbi, nepali, male je pri kontrolach v poriadku... inak, to si s tou plodovou vodou neviem predstavit - ved ona sa nachadza v plodovom vaku, nie v celej maternici, ako moze unikat len tak? to by musel byt nejako poskodeny ten vak, nie? a to by gynekolog videl aj na ultrazvuku, resp. by videl, ze male ma malo plodovej vody, ved pri tych kontrolach sa meria aj to, ci jej ma dostatok...

samara9
autor
7. dec 2013

@chokma vravi,ze som o tom povedala gynekologicke a nic na to nepovedala tak som to brala ze je to ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre