Žlto-zelený výtok v tehotenstve

gabkazabka12
16. aug 2024

Ahojte, čo hovoríte na výtok? Zo začiatku bol žltý teraz keď je veľa na vložke ma už žltozelenú farbu. Môj gynekológ mi bral výter tak, že to je ôk. Gynekológ v nemocnici mi povedal, že ak to nespôsobuje dyskomfort, nepali, nesvrbi a nezapacha tak je to ôk, keďže mi robili serklaz a že mám v tele cudzie teleso tak to je ôk. Ja už neviem či mne hrabe alebo čo, ale nechcem nič zanedbať. Nemáte s tým skúsenosti?? Bojím sa nejakej infekcie

klaudia_22
16. aug 2024

@gabkazabka12 Teraz som v 19tt. Každý deň mám výtok inej farby. Podľa gynekológa a sterov je všetko OK. Osobne mi to problémy nerobí (nič nesvrbí, nezapácha..), takže to neriešim 🙂 .

gabkazabka12
autor
16. aug 2024

@klaudia_22 och super, si ma upokojila 🙂

michaela329
16. aug 2024

@gabkazabka12 ak sú v poriadku stery, neboj sa. Ja som mala streptokoka napríklad, žiadne príznaky, len gynekológ bral preventívne ster. Po prelieceni mi poradil lactofeel na prevenciu a údržbu dobrej flóry. Davam si dvakrát do týždňa. Skús sa na to popýtať.

1angelika
16. aug 2024

mala som to celé tehu, nič príjemné teda to nebolo ale lekár stále hovoril, že je to Ok a tak aj bolo. Po pôrode to prešlo hneď samé

gabkazabka12
autor
16. aug 2024

@michaela329 ďakujem, spýtam sa určite🙂

gabkazabka12
autor
16. aug 2024

@1angelika veď toto, vložky mením ako pri menzese :( ale musíme to vydržať🙂

1angelika
16. aug 2024

@gabkazabka12 neboj prežiješ - akonáhle by ťa to začalo štípať, svrbieť atď nenechaj sa odbiť a nech ti niečo predpíše, aby si tam nemala dáku infekciu keď pôjde pôrodnými cestami bábo...držím palce 🙂

michaela329
16. aug 2024

@1angelika na to sa robí ster na poslednej poradni, tak mi povedal Dr. Že sa nemám čoho báť, lebo som samozrejme hneď chytila stresy😀

1angelika
16. aug 2024

@michaela329 tak ale keď má niekto problém mali vyšetriť aj skôr, no nie?

michaela329
16. aug 2024

@1angelika samozrejme, ale preventívny sa robí aj na tej poradni. Lebo ja som chytila paniku, keďže ja som vôbec nemala problémy. No Dr. mi povedal, že on ten ster robí vždy - aj keď nie sú problémy.

1angelika
16. aug 2024

to je jasné, to každej sa robí. Ja som len chcela povedať, že ak sa necíti autorka OK nech si žiada ster a vyšetrenie aj skôr...

snowflakenel
16. aug 2024

Ja som to mala tiez. Lekar dal Macmiror a bolo po probleme. Mam aj streptokoka. Treba preliecit, ak je iz,do zelena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre