Žltkastá tekutina bez zápachu

nikkyniks
29. mar 2014

Ahojte, možno trocha blbá otázka, ale som prvorodička a momentálne som sama doma ... išla som do vane, ako náhle som dvihla nohu vyšla zo mňa taká žltkastá tekutina, ale nebolo to ako moč, ani to nezapáchalo ako moč ... vyšla som z vane a ltt som dobehla na wc, kde zasa odtiekla zo mňa tekutina, ale tá bola priesvitná ... to mohla byť plodová voda, alebo k čomu to mám pripísať ? Ďakujem za rady a pomoc ... inak bolesti nemám žiadne, zatiaľ, akurát strach, neviem vážne čo robiť, či ísť do nemocnice, alebo čakať ... ?

anuskaaprazko
29. mar 2014

@nikkyniks ak si si fakt nie ista, daj si vlozku (porodnicku) a chod na pohotovost, oni vlozku skontroluju takym cinidlom ci je to plodovka 🙂

kacenka1211
29. mar 2014

Ahoj, nie som celkom odborník, ale myslím, že v 39t to mohla byť v poho aj plodová voda. Skús si dať vložku a ak by toho bolo viac, zajdi radšej do pôrodnice a tam ti na vložku nastriekajú taký sprej, ktorý ju zafarbí mslím, že na modro ak je to plod. voda. Ja som mala tiež takéto divné stavy a na poslednej kontrole doktor zistil, že mám málo plodovej vody a musela som už ostať v nemocnici. Takto pomali mi odtekala. Inak bábo bolo úplne v poriadku 🙂

pipinka4
29. mar 2014

@nikkyniks ahoj.moze to byt plodova voda.mne odtekala pocas tehu ale ked mi prskla tak to bol prud a neda sa to zastavit ten tok.pokial ta nic neboli mozes byt kludna..ja sa tiez toho bala ci to zistim ked mi praskne voda a ver tomu ze to zistis mne to stekalo po nohah xi az do porodnice a asi po 2 hodinach mala bolesti ale uplne slabe.nevoj urcite zistis ci uz rodis 🙂

benculka
29. mar 2014

Ahoj, ťažko povedať, zo mňa tiež takto po častiach a nie veľa tieklo a bola to plodova voda. Tým že pôjdeš nič nepokazis. Držím palce🙂

andrylm
29. mar 2014

trosku este pockaj,ak je to plodova voda,co asi je a ak sa to bude opakovat,to budes citit,tak potom by som uz sla,mne sa to stalo pri dcere,vecer z nicoho nic mi zacala po troske odtekat voda,sla som na pohotovost a za 4 hodiny bola dcera na svete,strach nemusis mat drzim palce

benculka
29. mar 2014

A áno kým som sa balila začali menšie bolesti.

danuella
29. mar 2014

mne takto odtekala hlienova zatka ale isla som na pohotovsot lebo som myslela ze je to plod. voda, bolo to akoby som sa pocikala a stale som mala pocit ze nieco unika, alepodla tej vlozky to nebola plod. voda. a ked som drhuhy krat rodla a plodova voda odtiekla ale vtedy to urobilo puk ako ked praskne bublina takze to som si uz bola ista e nieco prasklo. ale rasej chod mozno to niekde unika

nikkyniks
autor
29. mar 2014

No hej, lenže u nás má dnes taký lekár službu, že tam prídem teraz a on na mňa pozrie až ráno ... joj, do frasa, ja sa už bojím, nemám bolesti, ale strach kotrmelce v bruchu ... pomoooc ... no uvidím, ak sa to ešte zopakuje tak už budem musieť ísť do nemocnice ... ďakujem Vám 🙂

kika2111
29. mar 2014

mne to tiez tak trosku kvapiek,potom viac,a aj trosku krvi.
a preco by ta mal pozriet az rano,ak prides?Ved si dupni,ved ide o tvoje babo!
drzim palce,nech ide vsetko hladko a rychlo🙂

anelehka
29. mar 2014

ahoj,joj ty sa uz vobec neboj,ved babo uz mas donosene,mozes ist kludne rodit,ved termin uz mas uz raz-dva. 😉 ja by som isla na tu pohotovost,pre istotu,lebo ja by som do rana ani oko nezazmurila,ako sa poznam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre