Zlé výsledky triple testu

sussus
2. sep 2024

Dievčatá, mám 37, prvorodička. V prvom trimestri všetky testy v poriadku, dnes som som si bola pre krvné výsledky, riziko DS 1 v 19 :( strašne sa bojím. Na veľky ultrazvuk idem v stredu :( viete ma niekto nejak povzbudiť?:( je mi veľmi ťažko :(

sisa_s
2. sep 2024

Triple testy su odveci, pravdepodobne ten vek ti ovplyvnil vysledky..pockaj na sono a zaplat si pripadne nifty/trisomy testy pre svoj pokoj

sussus
autor
2. sep 2024

@sisa_s ďakujem ❤️

slavka1988
2. sep 2024

@sussus mám 36 a rit úplne rovnaké výsledky strašne som sa bala a zaplatila som si nifry testy plus v Martine morfo ultrazvuk a je vsetko v poriadku ;)

jazula
2. sep 2024

Ja som rodila v 39 a už pri odberoch ma doktor varoval, že triple testy pracujú s koeficientom veku a na 99% vyjdú zle. Ja som si rovno nifty zaplatila, nech sa vyhnem tomuto stresu z triple… Všetko bolo ok 🙂

liv1
2. sep 2024

Moj svokor bol gynekolog. Povedal, ze tripple testy by zrusil, akurat prinasaju stres mamickam. Staci jedna hodnota a cele je to na puk. Snaz sa byt ok. Dokonca mali raz jednu mamicku v nemocnici, daavno pradavno, ktorej vsetci tvrdili ze bude postihnute a nech si ho da vziat atd. Vtedy este nebolo tolko moznosti na diagnostiku. A ona ani za svet, ze ona sa aj o take postara ze ho miluje atd. No a narodilo sa zdrave. Tak drzim palce a isto bude vsetko v poriadku.

liana03
2. sep 2024

Ja som tiež testy robené, keď som mal 36r, a taktiež mi vyšiel DS 1:21 a zaplatila som si nifty a všetko ok, dcéra má 3 roky

sussus
autor
2. sep 2024

Ďakujem vám dievčatá ❤️

baarbo
2. sep 2024

@sussus možno aj v stredu ťa troška upokojí veľký USG, meria sa tam šijové prejasnenie a či je prítomná nosová kostička. plus ako píšu dievčatá, pre pokoj duše by som si dala aj nifty. drž sa 🙏🏻❤️

nevenka
2. sep 2024

@jazula to je cudne, mne vysli dobre tie testy, v 30, 32, 37 aj v 39. Cudovala som sa, ale ale ma nikde neposielal, ani som nerozmyslala tym padom nad genet. testami. Nechapem, preco to niekomu tak zle vychadza 🤔.

jane1987
2. sep 2024

@sussus mala som DS 1:8.... Nebolo mi vsetko jedno, zaplatila som si trisomy a utz u mudr. Grochala, vsetko dopadlo dobrd, vedla mna je vesely trojrocak.

vlada41
3. sep 2024

Ja som mala 1:69 a bohuzial potvrdeny DS. Takze by som urcite zvazila dalsie testy, urcite tie platene krvne, pripadne amnio, to ti da jedinu 100% istotu.

jazula
3. sep 2024

@nevenka Mne vysli tiez dobre a doktor bol z toho uprimne prekvapeny. Vraj vacsine jeho pacientiek uz nad 30 rokov vychadzaju triple s indikaciou na poruchu, ktora sa po nifty/amniocenteze vyluci. Ja som ale mala v obdobi otehotnenia zivotnu top formu :D tak to pripisujem tomu (inak riesim cely zivot nadvahu az obezitu a mizernu kondicku).

evickuska
3. sep 2024

@sussus ja 1:16 SLO, to dopadne dobre neboj sa 🤞

sussus
autor
3. sep 2024

Dievčatá, všetkým vám veľmi ďakujem ❤️ zajtra ma čaká veľké sono, budem sa informovať aj ohľadom NIFT testov. Ďakujem, že sme v tom všetky spolu 🥹

kris_tin257
3. sep 2024

V oboch tehotenstvach som si dala hneď na začiatku robiť nifty, v prvom v 10tom týždni a v druhom v 12tom týždni, výsledky som mala skôr ako bol morfologicky ultrazvuk a tehotenstva som mala bez stresu, lekári keď videli že mám nifty tak to bolo pre nich smerodajné 😊

sussus
autor
4. sep 2024

Dievčatá, ani veľké sono ma neupokojilo :( niektoré hranice vyšli hraničné, idem tak na genetiku a následne na amniocentézu (nift vraj už nemá zmysel) .. na základe výsledkov sa rozhodne, či bábätko mať budeme :(

evickuska
4. sep 2024

@sussus ja cakam uz 14 dni na vysledky amnio, takze klud... a hlavne ci budes mat babatko rozhodujes ty...

baarbo
4. sep 2024

@sussus viem že sa to ľahko píše ale skús sa neopúšťať mentálne. ja veľmi dúfam že budete v poriadku a držím ti palce nech sú výsledky z amnio ok, potom sa ozvi ako si dopadla, budem na teba myslieť 🙏🏻❤️

sussus
autor
5. sep 2024

@evickuska držím prsty ❤️❤️❤️

sussus
autor
5. sep 2024

@baarbo ďakujem ❤️🥹

evickuska
5. sep 2024

@sussus dakujem, aj opacne 🍀🤞

sussus
autor
10. sep 2024

Dievcata, prave mi volali z labaku, amnio vylucila DS 🥹 najstastnejsi sme na svete 😍

baarbo
10. sep 2024

@sussus super, neskutočne sa s tebou teším !!! 🥳 držte sa a nech vás všetko zlé obchádza ❤️🙏🏻

sussus
autor
10. sep 2024

@baarbo ďakujem 🥹🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre