Zlatá žila na konci 3. mesiaca tehotenstva

vanda323
27. júl 2021

Ahojte dievčatá, som na konci 3 mesiaca tehotenstva,a spravila sa mi zlatá žila, Dosť bolestiva. Aj krv mi tiekla. Volala som na gyndu, povedala mi doktorka že mám si kúpiť nejaký liek na D...už neviem aký presne názov to bol. Mgr. V lekárni pozerá na mňa, a pýta sa ma to fakt vám vaša lekárka povedala aby ste si kúpila tento liek? Vraj je úplne nevhodný pre tehu. Tak som ostala šokovaná, a samozrejme som si myslela do kelu tak čo teraz, pýtam sa Mgr. A tak čo je potom vhodné pre tehu ženy? Dala mi liek...lenže až doma som zistila že je to homeopatikum. No moja otázka znie neviem to nikde nájsť na nete, prečo by kresťania nemali užívať homeopatiká?Raz som to niekde strašne dávno počula, no nepamätám sa na dôvod. Dakujem

simsalabim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
any_soj
28. júl 2021

@vanda323 prípravky s dubovou kôrou sú ok aj v tehotenstve, skús sa spýtať v lekárni na tie. Dosť od veci, že ti predali bez upozornenia homeopatikum, keďže to nie je liek a v lekárni by mali na to upozorniť. Ja som tak minule bola vrátiť jednu masť, sa mi ospravedlnila, že ma neupozornila.
Problém homeopatia je dvojaký - 1.je nevedecka a všetky štúdie, ktoré sa na nej robili, ukázali účinok aký má placebo, čiže je to predražené nič, z účinnej látky tam nie je nič a áno, niekomu môže zabrať, rovnako ako čistá voda, ak je niekto presvedčený, že pije liek (čiže placebo efekt). 2.jej pôvod je ezotericky, ide o bielu mágiu, preto nie je ok pre kresťana (rozpor s prvým prikázaním) - hoci teraz už nie všetci výrobcovia riešia duchovno pri výrobe, mnohým ide iba o zisk. Fajn svedectvo o tom, že môže narobiť viac škody než úžitku, je tu od jednej pediatricky - https://modlitba.sk/?p=2820

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre