Zľaknutie v 26. týždni

mamjka
1. okt 2013

baby veľmi som sa zľakla som v 26tt môže sa niečo stať drobcovi?

mijunik
1. okt 2013

Ahoj, nemyslím si, že by sa bábenku niečo stalo, ale ak máš obavy, šup na pohotovosť. Ja si myslím, že viac môže bábenku škodiť stres, ktorý budeš mať, keď budeš nepokojná "či sa niečo nemohlo stať". Čoho si sa zľakla, ak to nie je tajomstvo? Myslím, že jednorazové zľaknutie sa (samozrejme v medziach normy) bábenku neuškodí, ale asi by som ja sama na tú pohotovosť zbehla - pre svoj vlastný kľud. 🙂

mamjka
autor
1. okt 2013

@mijunik sedela u nas svokra aj s mm v kuchyni a zrazu vyskočili obaja a začali že jaka myš obrovska a bežali ku mne (ja som sedela chrbtom k oknu) tak prve čo mi anpadlo že lezie niekde okolo mňa...a svokra potom začala ešte s ytm že som sa zľakla že babatku dačo bude.... 😒

pingu1
1. okt 2013

nie nic mu nebude. zlakla si sa ty, nie babo

mijunik
1. okt 2013

@mamjka Jejda, Tvoju svokru by som nakopala do zadku za také reči, že "bábätku dačo bude"! Že nevie držať zobák!!! Zbytočne Ťa vystresovala. Kľuuuuud, určite sú aj silnejšie zážitky ako nejaká úbohá myšička. Tým samozrejme nepodceňujem situáciu, ani sa Ti nedajbože nevysmievam, ale chcem povedať, že ma napadlo kopec iných - naozaj vážnych dôvodov na zľaknutie, vydesenie, ktoré by možno mohli mať vplyv aj na bábo, ale to už by boli skutočne extrémy. Buď pokojná, ak cítiš pohyby a všetko je tak ako býva zvyčajne, tak si myslím, že môžeš byť úplne pokojná. 🙂

lulu_lu
1. okt 2013

aj ja si ymslim ze nic nebue, vela zien sa zlakne, nic neboj , babatko mozno akurat podskocilo vo vode 🙂 a chytila si sa aj brucha?

mamjka
autor
1. okt 2013

@lulu_lu ani nevyiem asi nie....ale teda poriadne som sa vystrašila....

mariisha
1. okt 2013

Nic by sa Ti nemalo stat, ja som sa zlakla v 6tom mesiaci, ked umrel brat. Bol chory, vedeli sme, ze to coskoro pride, ale v to rano to bol sok :( Celu chorobu som s nim ako chorym prezivala (boli sme spolu doma), velmi ma to trapilo a aj pohreb a nic sa nedialo ani mne a aj maly sa narodil v poriadku. Sice som v 7. mesiaci lezala v nemocnici, ale to bolo koli skracujucemu sa krcku uz od 4teho mesiaca. Myslim, ze sa nemas coho bat.

mamjka
autor
1. okt 2013

ďakujem žienky...už citim zase drobca jak vo mne poskakuje a som pokojna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre