Zlá cesta na chatu počas tehotenstva

meriki22
22. aug 2021

Ahojte, chcem sa opytat som 14+2 TT. Vcera sme isli s muzom na chatu autom po total rozbitej ceste (fakt dost nas hadzalo na strany). Odkedy sme prisli na chatu ma zacalo pichat a pobolievat podbursko. Mohla ta zla cesta ublizit babatku?

Dakujem

vahcaac
22. aug 2021

@meriki22 nie, neboj sa. Dieťa je dobre chránené v bruchu. Ale mohlo ťa z toho brucho rozboliet.

karhu
22. aug 2021

..u kazdeho inak
ak mas magnezium daj si, oddychuj..

miskamicha
22. aug 2021

@meriki22 nemyslim si. Pohyby este asi necitis...tak ak by si mala bolesti nadalej navstiv lekara. Dieta je dobre chranene plodovymi obalmi,vodou a stenou maternice.

xxx23
22. aug 2021

Neboj urcite nie… babatko je dobre chranene

luci_ba
22. aug 2021

@meriki22 nie, neublizila. Babatko tam ma okolo seba dosť miesta. Ja som tiež išla po takejto ceste v 10tt aj v 17tt a mne teda bábätku nič nebolo. Ak máš ale pocit neistoty, kľudne skoč za lekárom

meriki22
autor
22. aug 2021

@luci_ba dakujem pekne za upokojenie. Uvidim ako bude do vecera, ci to prestane boliet a ak nie, skocim na pohotovost 🙂

luci_ba
22. aug 2021

@meriki22 keď tak si daj magnesium 😊

thereisabear
22. aug 2021

Kedysi, keď nebol asfalt a jazdilo sa na koči, tak by sa asi ani deti nerodili 🙂 Stres viac uškodí ako to hádzanie

kattky
22. aug 2021

@meriki22 mna brucho rozboli aj ked idem cez retardery a ti sa cez ne ide pomaly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre