Žiadne príznaky v tehotenstve

30. jún 2024

Ahojte hľadám len ukludnenie ak to mal niekto podobne. Po týždni meskania MS nemám žiadne príznaky, žiadna zmena, nic. Kontrolu mam o 3 tyzdne.
Pri predchádzajucom tehotenstve som hneď od prvého dňa meskania mala všetky možné príznaky. Som z toho strašne nesvoja, nešťastná, smutná 😔 citim sa akoby sa v tele asi nediali žiadne zmeny.

nika23t
30. jún 2024

Ja som to takto mala. Este som mužovi vravela, ze nebyť pozitívneho testu, tak ani by mi nenapadlo, ze som tehotna. Ale potom, tak asi v 10 tt ma to dobehlo... Nemaj stres, držím palce, nech máš bezproblémové tehotenstvo ♥️

beata_k
30. jún 2024

2x tehotenstvo a ziadne priznaky. Bola som "len" tehotna. Nie je pravidlom, ze zene musi nieco byt.

medda_beda
30. jún 2024

Mňa boleli prsia tak ako vždy pri PMS, a mala som niekoľko týždňov bolesti ako keď má MS prísť.
Inak nič.
Až od 12tt musím stále niečo schrumnúť inak mi je zle a chodím čúrať.

domcavesel
30. jún 2024

Ahoj, ja som takmer v 7 mesiaci a nebyť väčšieho brucha ani neviem že som tehotná. Vôbec sa nestresuj, ja som na začiatku bola na Tom podobne, hrozne som sa pozorovala a čítala všelijaké články a doslova závidela tým, ktorým bolo zle a pod. Mne vôbec nič nebolo, a nakoniec som za to veľmi vďačná 🙂 takže vôbec nestresuj že ti nič nieje a buď len rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre