Zhoršujúca sa bolesť pŕs v 2. trimestri

4. aug 2022

Ahojte maminy. Viem, ze bolest prsnikov je jeden zo zakladnych priznakov v tehotenstve. V 1.trimestri ma obcas bolest potrapila, ale nebolo to nic hrozne, cakala som horsiu bolest. No teraz v polovici 4. mesiaca je to kazdym dnom horsie. Prsia bolia na dotyk aj "volne". Hlavne vecer je to hrozna bolest, ze sa trupu ani nemozem dotknut. Mali ste to tak niektora? Odznie to alebo je na to nejaka babska rada?

pribinak
4. aug 2022

Kvalitná podprdu si kúp.

anonymnasnazilka
4. aug 2022

v prvom tehu som to mala. ze ked som lezala a potom vstala, mala som pocit, ze mi prsia odpadnu :D. preslo to potom. nie sice uplne, ale bolo to lepsie. a ano, nosila som kojacu podprdu skoro furt

autor
4. aug 2022

Dakujem dievcata.. vsade som citala, aky je 2.trimester super, ze odzneju vsetky priznaky a nevolnosti.. no ja mam pocit, ze u mna sa to kazdym dnom len nabaluje.. stale unava, divne chute, posledne dni aj silna bolest krizov a stupnujuca sa bolest prs, vykyvy nalad.. vidim, ze tehotenstvo fakt nie je prechadzka ruzovou zahradou 🙈

1angelika
4. aug 2022

o to úžasnejšie dieťatko budeš mať, uvidíš ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre