Zhoršila sa vám rosacea v tehotenstve?

andyja15
21. nov 2020

Dievčatá, zhoršila sa vám rosacea pri tehotenstve? Viete mi napísať prosím? Mne sa totiž po prvom pôrode objavila,pred tehu som ju vôbec nemala ,iba mi kozmetička hovorila, že sa mi robia žilky po lícach.A po tehotenstve sa mi tvár veľmi zhoršila, len vtedy som ešte nevedela, že je to rosacea.A teraz premýšľame nad druhým,ale tohoto sa veľmi, veľmi bojím.Dakujem ,ak mi viete povedať.

syslik81
21. nov 2020

@andyja15 nie stale rovnaka .. v tehu som vsak pouzivala mastnejsi krem a upokojujucu masku

andyja15
autor
21. nov 2020

@syslik81 ďakujem,a prečo? Mala si to v tehu o niečo horšie? Ja sa totiž bojím, že keď by som tlačila,že sa mi tie žilky môžu nejako popraskat, neviem či je to síce možné, ale tak sa toho obávam.

syslik81
21. nov 2020

@andyja15 ja som bola pocas tehu strasne vysusena..ma mala uplne vycuciavala zvnura ... co sa tyka ziliek tam nenastala ziadna zmena ... zilkam skodi aspon u mna tepo horuca vana etc... porod a ani tehu to neovplyvnilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre