Zelený výtok v 39. týždni

alzbeta12399
9. mar 2023

Ahojte som 38tt+4 piatok mi vraveli že som otvorená na 1,5 cm mala som sem tam asi poslickov atd. Pár dni asi 3/4 má trápi výtok mám ho celé tehotenstvo ale tento je soplavy hlienovy priesvitny, dnes bol kúsok do zelena ďalej sa nič nedej žiadne bolesti nič okrem slabín ale to mám už dlhšie, zajtra idem do poradni takze neviem či mám čakať že tam ostanem a je to zátka alebo ?🤷‍♀️

any_soj
9. mar 2023

@alzbeta12399 zelený výtok znamená zápal. Hneď volaj doktorovi alebo do pôrodnice.

anavixy
9. mar 2023

Moze to byt kludne aj zatka, ak vytok nezapacha rybinou, necitis dyskomfort v posve (palenie, svrbenie..), myslim si, ze to do zajtrajsej kontroly pocka.

floki1994
9. mar 2023

@alzbeta12399 ja by som necakala...zeleny vytok nie je v poriadku...sla by som na pohotovost..

alzbeta12399
autor
9. mar 2023

@anavixy určite nie nič s toho, to nebola čistá zelena farba ale len náznak alebo ako to nazvať s priesvitnou farbou každý mi hovorí že je to zatka

lucia147852
9. mar 2023

To môže byť už hlienova zátka.

alzbeta12399
autor
9. mar 2023

@lucia147852 ale bolesti nemám ani sa nič nedeje takze som doma a počkám do zajtra

mariamisko
9. mar 2023

@alzbeta12399 ja som mala po porode zeleny vytok antb mi nasadili aj manzelovi

anavixy
9. mar 2023

@alzbeta12399 podla mna tiez 🙂

any_soj
10. mar 2023

@alzbeta12399 prajem ti, nech je to ok 🙂 každopádne ale všeobecne zelené čokoľvek z tela znamená zápal. Že samozrejme to je možno hlienova zátka, o tom nepochybujem. Ale keď je hlienova zátka do zelena, treba spozornieť. Aj plodová voda môže byť do zelena, to už je ale veľký prúser a dôvod okamžite konať, okamžite že do pár minút cisársky môže byť.

basska_b
10. mar 2023

Zatka vyzera skor jak sopel. Je do zlta alebo do ruzova... zelena farba sa mi nezda

iinuska
10. mar 2023

Urcite volaj dr.🙉

anavixy
10. mar 2023

@any_soj zasa az taky problem zelena voda byt nemusi ani vacsinou nebyva, ked je uz zapal, tak povedzme, ale to sa neprejavuje len sfarbenim vody a zasa zelena voda neznamena automaticky zapal… zelena voda je ovela castejsi nalez, nez by si niekto mohol mysliet a casto sa o nej dozvieme az ked voda praskne alebo az ked vyjde dieta von a vsetko je absolutne v poriadku

alzbeta12399
autor
11. mar 2023

Všetko je v poriadku aj plodová voda aj bábätko🙂 za ten výtok mi zobrali ster a uvidi sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre