Zelený výtok a Macmiror Complex 500

23. dec 2023

Ahojte potrebujem poradiť včera som volala môjmu doktorovi s tým že mám občas taky zelený výtok niekedy príde po 1 dní niekedy po 2 dňoch je to také nepravidelné a aj to niekedy ten výtok netrvá ani celý deň len pol dňa alebo iba večer a tak všelijako to mám. Žiadne svrbenie nemám ani nič podobné len taky zelený výtok. Ešte si vkladám aj Progestanelle ráno a večer. Neviem či to mám používať to čo mi prepísal môj gynekológ pretože ani ma neprehliadol iba mi to predpísal telefonicky a ešte to nemám ani pravidelne ten výtok ako som písala vyššie. Ešte mi povedal že si to mam vkladať večer aj s tým Progestanelle hneď. Na internete som čítala o tých macmiror complex 500 že používať iba v nevyhnutných prípadoch neviem či mám ja nevyhnutný prípad a aj keď by som si to dala či to nemôže nejako poškodiť ten plod alebo niečo zle spôsobiť keď to mám také nepravidelné a také všelijaké. Neviem čo mam spraviť malý ste to aj vy tak niektorá ? Ďakujem za odpovede

ninka99865
23. dec 2023

Ktorý si trimester?

autor
23. dec 2023

@ninka99865 prvý trimester - 7tt

ninka99865
23. dec 2023

Fuh tak to neviem, mne môj vravel že v prvom nič také nemôžem iba vitagyn C, toto sú antibiotiká a až v druhom mi ich dal.. skús nejakého iného dr ešte, ani zápal neni dobrý v tomto stadiu

anavixy
23. dec 2023

Idealne by boli urobit ster a kultivaciu… po sviatkoch? Alebo si mozes kupit domaci test od Canestenu, neviem do akej miery je funkcny ale skusila by som 🙂
Prikladam odpovede od dvoch roznych gynekologov.. Ja by som skusila najprv ten test, vyplachy(Rosalgin, Clogin..) a/alebo probiotika a riesila potom ten ster. Ale teda neliecena infekcia (ak by naozaj slo o infekciu) je asi horsia ako Macmiror.

autor
23. dec 2023

@anavixy termín mam až 3.1.2024 neviem či teda mam čakať alebo radšej mam užívať ten macmiror. Teraz už cez sviatky a víkend nezoženiem nič také zavreté bude všetko asi.

snowflakenel
23. dec 2023

Ja som 30 tt a minuly tyzden mi ho doktor dal.

ninka99865
23. dec 2023

@snowflakenel áno ale ona je v prvom trimestri

snowflakenel
23. dec 2023

Tak az po tom 12 tt si myslim ze jej da. Aj stery musi robit.

autor
23. dec 2023

@snowflakenel ja už tie lieky mam doma lenže ešte stále som si to nedala neviem čo mám robiť pretože teraz už cez sviatky nekúpim nič iné...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre